Zamknij
REKLAMA

Kto wybuduje Aparthotel w Uniejowie? Termy ogłaszają przetarg

09:53, 12.10.2017 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Wizualizacja budynku Aparthotelu Termy Uniejów.

Do 26 października 2017 roku wykonawcy mogą składać oferty na zaprojektowanie i wybudowanie  obiektu Aparthotelu. Termy Uniejów ogłosiły w tym tygodniu przetarg na roboty budowlane.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Termy Uniejów Sp. z o.o. w Uniejowie oglosilo przetarg na zaprojektowanie oraz wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją  Aparthotelu. Realizacja tego obiektu, który ma być kategoryzowany jako hotel 4 gwiazdkowy jest szacowana na 18 710 000.00 EUR.
W Aparthotelu w dwóch częściach mieszkalnych ma powstać łącznie 344 miejsc noclegowych oraz strefa konferencyjna, restauracyjna i SPA. W hotelu przewiduje się powstanie części uzdrowiskowo-sportowej, w której ma powstać gabinet masażu, część rekreacyjna z siłownią, fitnessem i basenem oraz zewnętrzna strefa sportu z grami i ścianką wspinaczkową. 
Powstanie w Uniejowie Aparthotelu umożliwi organizowanie w uzdrowisku dużych konferencji i spotkań firmowych. Ma na to pozwolić połączenie dużej liczby miejsc noclegowych oraz mogące pomieścić setki osób sale konferencyjne i restauracyjne.
Termin zakończenia inwestycji planowany jest na 2019 rok.

Wizualizacje ApartHotelu Termy Uniejów.
 

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone | 2018