REKLAMA

Zachęcamy do głosowania na uniejowskie produkty regionalne. Na co można głosować?

06:53, 28.11.2017 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Ruszyła trzecia edycja plebiscytu „Nasze Dobre Łódzkie”, który promuje najlepsze towary i usługi oferowane przez firmy z województwa łódzkiego. W konkursie trwającym do 8 grudnia można głosować również na dwa produkty, które wytwarzane są na bazie uniejowskiej wody geotermalnej.

W każdej kategorii, dzięki głosom czytelników i internautów, zostaną przyznane Znaki Jakości „Nasze Dobre Łódzkie 2017”. Organizatorem plebiscytu są redakcje trzech gazet: „Expressu Ilustrowanego”, „Dziennika Łódzkiego” i „Naszego Miasta”, a szczegółowe informacje o tym, jak głosować na poszczególne produkty i usługi, można znaleźć na stronie internetowej "Dziennika Łódzkiego".

III edycja plebiscytu jest rozgrywana w dwóch kategoriach: produkt/usługa i produkt/usługa – kategoria spożywcze. Co ważne, w obu z nich znalazły się produkty regionalne z Uniejowa, na które można zagłosować w konkursie. W pierwszej znalazły się KOSMETYKI NA BAZIE WODY TERMALNEJ Z UNIEJOWA, a w drugiej - OGÓREK TERMALNY Z UNIEJOWAGłosować na produkty można za pomocą Facebooka lub SMS, od 24 listopada do 8 grudnia, do godziny 20.00. Przez internautów, czytelników i kapitułę zostaną przyznane następujące nagrody:  „Nasze Dobre Łódzkie 2017” – Złoty Znak Jakości przyznany głosami czytelników i internautów Dziennika Łódzkiego, Expressu Ilustrowanego i Naszego Miasta za pierwsze miejsce w głosowaniu; „Nasze Dobre Łódzkie 2017” – Srebrny Znak Jakości przyznany głosami czytelników i internautów Dziennika Łódzkiego, Expressu Ilustrowanego i Naszego Miasta za drugie miejsce w głosowaniu; „Nasze Dobre Łódzkie 2017” – Brązowy Znak Jakości przyznany głosami czytelników i internautów Dziennika Łódzkiego, Expressu Ilustrowanego i Naszego Miasta za trzecie miejsce w głosowaniu; „Nasze Dobre Łódzkie 2017” – Znak Jakości Dziennika Łódzkiego, Expressu Ilustrowanego i Naszego Miasta (wybór przez kapitułę);  „Nasze Dobre Łódzkie 2017” – Finalista plebiscytu – tytuł przyznawany za zajęcie miejsc od 4 do 10 w plebiscycie czytelników i internautów. 
Ponadto pozostałe produkty, które otrzymają najwięcej głosów i znajdą się w pierwszej 10-tce, będą mogły posługiwać się tytułem „Finalista Plebiscytu Nasze Dobre Łódzkie 2017”.
 

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

Brawo Uniejów.RozwijBrawo Uniejów.Rozwij

1 0

Brawo Uniejów!Rozwija się w błyskawicznym tempie.Brakuje tam jedynie dobrego kina. 09:25, 08.12.2017

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ww

1 0

Brak jakiegokolwiek kina:) ale fakt, przydałoby się kino. Turystów coraz więcej to i widzowie by się znaleźli. 09:44, 08.12.2017


REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone | 2017