REKLAMA

W niedzielę finał WOŚP. Zobacz co się będzie działo w Uniejowie

09:54, 12.01.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Podczas finału WOŚP w Uniejowie będą licytowane m.in. gadżety orkiestry.

26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coraz bliżej. Już w najbliższą niedzielę również w gminie Uniejów  wystartuje wielkie granie. Tym razem zebrane środki zostaną przeznaczone na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Zobaczcie, co w tym roku będzie można wylicytować w Uniejowie i gdzie wesprzeć WOŚP.


Fot. Organizowanie 26. finału w sztabie w Uniejowie.

 

Wolontariusze na ulicach Uniejowa, Spycimierza, Wielenina i Wilamowa.
Już od około godz. 7.30 na ulice gminy wyjdzie 45 wolontariuszy ze sztabu, który przez cały dzień będzie funkcjonował w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Uniejowie. To tam od godziny 9. będzie można zobaczyć wszystkie gadżety i przedmioty, które zostaną wystawione na licytację podczas 26 finału orkiestry. W tym roku prosto z Warszawy przyjechały m.in. kalendarze, koszulki, zegar czy niemowlęce body z logo WOŚP. Aukcja będzie trwała w uniejowskim MGOK przez cały dzień, jednak jej zamknięcie i poznanie zwycięzców poszczególnych licytacji przewidziane jest na około godz. 19. W Uniejowie wolontariusze będą kwestować głównie w okolicy kościoła i kompleksu basenów termalnych, w Spycimierzu, Wieleninie i Wilamowie przy kościołach. W ubiegłym roku zebrano na terenie gminy Uniejów 14.007,13 zł i była to rekordowa kwota jaką dotąd zebrano.

fot. Gadżety WOŚP, które będzie można licytować w Uniejowie. Zobacz więcej.

Czerwone serduszko Fundacji przepustką do wejścia na zamkową basztę i zwiedzanie.
W niedzielę o godz. 11.00 każdy, kto będzie miał serduszko WOŚP będzie mógł dołączyć do "Spacernika Uniejowskiego" i zwiedzić w towarzystwie dowcipnego przewodnika zamkowe muzeum, basztę i przejść w stronę miasta. Warto dodać, że do 2 lutego to jedyna okazja, kiedy można wejść na wieżę zamku, która do tego dnia jest zamknięta dla zwiedzających indywidualnie.


Wszyscy, którzy chcą wesprzeć WOŚP i lubią szachy zapraszamy do sztabu na miniturniej szachowy, do którego zapisy będą prowadzone w godz.13.30-14.00.
Również w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury będzie można podczas zbiórki zjeść zupę ogórkową na ogórkach termalnych. W trakcie trwania finału w godz. 9-20 będzie mnóstwo atrakcji i niespodzianek dla dzieci i dorosłych. O godzinie 18.00 na otwartą próbę zaprasza zespół G.D.P. Squad. Tego dnia swój pokaz zaprezentuje także Zespół Tańca Dawnego Dworzanie. Z dietetykiem z Uzdrowiska Uniejów Park - Emilią Straszewską- będzie można spotkać się w godz.16-18.

Światełko do nieba inaczej niż zawsze.
Niespodzianką finału będzie "Światełko do nieba", które tak jak w całej Polsce, tak i Uniejowie rozpocznie się o 20. Jak zapowiadają organizatorzy uniejowskiego finału, będzie ono miało zupełnie inną formę niż w latach ubiegłych. Jaką? Zapraszamy przed 20.00 do sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Uniejowie.

Już pomagają. Wylicytuj luksusowy nocleg w Uniejowie i SPA.
Pomimo, że finał WOŚP odbędzie się w niedzielę, mieszkańcy Uniejowa już włączają się w zbiórkę na rzecz orkiestry. W Szkole Podstawowej w Wilamowie już dzisiaj sprzedawano hot-dogi i słodkości, a pieniądze zebrane w ten sposób zasilą konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Do akcji włączyły się także "Browar Wiatr" i "Hotel Uniejów****ecoActive&Spa", które w specjalnym charytatywnym serwisie aukcji ALLEGRO wystawiły pobyty z noclegiem i atrakcjami w swoich obiektach. Każdy kto chce wesprzeć konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i jednocześnie spędzić noc w "Hotelu Uniejów", uprzyjemnioną atrakcjami w SPA i  masażami kamieniami wulkanicznymi czy też odwiedzić "Browar Uniejów"  i tam spędzić noc, może wziąć udział w jednej z aukcji:

1. Aukcja WOŚP Browaru Wiatr: zobacz
2. Aukcja WOŚP Browaru Wiatr: zobacz
Aukcja WOŚP Hotelu Uniejów: zobacz


Fot. Na aukcji WOŚP można już dzisiaj licytować pobyty w Hotelu Uniejów i Browar Wiatr.
 

26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy możecie śledzić na naszym portalu fun page i fb MGOK


 

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone | 2018