Zamknij
REKLAMA

Tancerka "Tańca z Gwiazdami" na Dzień Kobiet w Uniejowie

10:05, 06.03.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Fot. www.ewaszabatin.pl

W niedzielę 11 marca w Uniejowie zorganizowany zostanie Dzień Kobiet, podczas którego będzie można za darmo skorzystać z porad i usług stylisty fryzur, makijażystek i stylistki paznokci. Specjalną atrakcją dla pań będzie spotkanie z Ewą Szabatin, tancerką znaną m.in. z "Tańca z Gwiazdami", która wygłosi specjalny wykład motywacyjny połączony z warsztatami kulinarnymi i strefą mody.

Świętowanie DNIA KOBIET w Uniejowie rozpocznie się już w czwartek 8 marca, kiedy to wszystkie kobiety będą mogły skorzystać z 25-procentowej zniżki w kompleksie termalno-basenowym. Panie, które należą do Klubu Przyjaciół Term Uniejów będą tego dnia mogły skorzystać aż z 50 % zniżki.

Kolejne atrakcje z okazji Święta Kobiet będą się odbywały w niedzielę 11 marca. Od godz. 10. do 15. w Domu Pracy Twórczej powstanie specjalna STREFA URODY DLA PAŃ, w której kobiety będą mogły za darmo skorzystać z usług stylistów fryzur, paznokci i profesjonalnych makijażystek. Specjalną atrakcją dla wszystkich przedstawicielek płci pięknej, które chcą dowiedzieć się więcej o modzie i zdrowym stylu życia będzie wykład motywacyjny znanej tancerki Ewy Szabatin, która od godz. 15. zaprasza do uniejowskiego Zamku. ,,Jestem zakochana w modzie i zdrowym stylu życia. Od 10 roku życia tańczę... dziś uprawiam jogę, fitness i promuję czyste, piękne jedzenie" - mówi o sobie Ewa Szabatin.
Wszystkie Panie, które chcą uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu stanowiącym połączenie mody i zdrowego stylu życia oraz wziąć udział w warsztatach kulinarnych zapraszamy w niedzielę do Sali Rycerskiej w Zamku.

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

RealistkaRealistka

0 1

Za rok może byśmy zaprosili kobietę-naukowca,podróżniczkę?taniec i moda też może ciekawe ale... 09:24, 07.03.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

RealistaRealista

1 0

To zaproście:) 10:00, 07.03.2018


WiolaWiola

2 2

Droga realistko. To jest Dzień Kobiet a nie dzień nauki. Baw się 10:01, 07.03.2018


REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone | 2018