Zamknij
REKLAMA

Mieliśmy kilka dni wiosny, jednak zima znowu wraca. Zobacz kiedy

08:47, 13.03.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Przez kilka dni niemal w całej Polsce temperatury zrobiły się iście wiosenne. Również dzisiaj w Uniejowie temperatura w dzień może wynieść 11 stopni Celsjusza. Jednak zima nie daje za wygraną i już za kilka dni można spodziewać się powrotu mrozów i opadów śniegu.

W ubiegłym tygodniu termometry pokazywały nawet 15 - 17 stopni Celsjusza i pojawiły się już pierwsze oznaki wiosny. Według zapowiedzi meteorologów taka pogoda nie potrwa jednak zbyt długo i już od środy temperatura zacznie spadać, by w piątek spaść poniżej zera.

Także wtedy można się spodziewać opadów śniegu, które wg prognoz pojawią się także w naszym regionie. W Uniejowie i okolicach temperatura w weekend może wynieść od -3 st. C do -6 st. C. W nocy może spaść do -8 st. C.


O szczególną ostrożność apeluje się do kierowców, na lokalnych drogach może być ślisko i niebezpiecznie. Oprócz opadów śniegu na początek weekendu zapowiadany jest także wiatr, który może wiać z prędkością do 40 km/h, co może powodować zawieje śnieżne i znaczne pogorszenie warunków na drogach.
Zobacz pogodę na kolejne dni.

[POGODA]1520927260221[/POGODA]

 

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone | 2018