Zamknij
REKLAMA

Lilia Ogrodnika - zobacz ogrody i zagłosuj

14:43, 10.08.2018 | Materiał partnera
Skomentuj

Od 9 do 26 sierpnia można oddawać głosy na najpiękniejszy ogród w Gminie Uniejów. Formularz do głosowania jest dostępny tutaj, natomiast w galerii poniżej przedstawiamy zdjęcia ogrodów zgłoszonych do III edycji Lilii Ogrodnika.

Pięknie zagospodarowane tereny zielone cieszą oko nie tylko odwiedzających Gminę Uniejów gości i turystów ale również samych mieszkańców.

Stworzenie i utrzymanie pięknego i zadbanego ogrodu wymaga mnóstwo wysiłku, czasu i poświęcenia, dlatego chcąc uhonorować wkład mieszkańców w ukwiecanie naszej gminy, od kilku lat organizujemy konkurs na najpiękniejszy ogród i balkon.

Uczestnicy są inspiracją dla innych mieszkańców gminy w dbałości o otoczenie, w nagrodę każdy właściciel zgłoszonego ogrodu otrzymuje bon na zakup artykułów ogrodniczych, które pomogą w jeszcze lepszym pielęgnowaniu zieleni i kwiatów.

W tegorocznej edycji konkursu zgłoszenia napłynęły w dwóch kategoriach. W kategorii ogród przydomowy miejski lub wiejski zgłosiło się sześcioro uczestników:

- Anna i Stanisław Andrzejczakowie z Orzeszkowa:

- Jadwiga Pilarek z Uniejowa:

- Kamila i Krzysztof Ludwiccy z Wilamowa:

- Małgorzata i Arkadiusz Wappa z Uniejowa:

- Maria Pastwińska z Brzozówki:

- Wacław Rachubiński z Uniejowa:

W kategorii ogród przyjazny turyście zgłosił się jeden uczestnik:

- Teresa Krajewska „Gościniec nad Wartą:

Kto zdobędzie Lilię Ogronika w tym roku, okaże się we wrześniu, o czym oczywiście poinformujemy w aktualnościach. Już teraz jednak serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu!
Zagłosuj na najpiękniejszy ogród.

 

(Materiał partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone