Zamknij
REKLAMA

Lista kandydatów do Sejmiku Województwa Łódzkiego

10:48, 07.10.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
źródło: https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/100000/voiv_council/3

21 października wybierzemy nie tylko burmistrza i radnych miejskich, ale również przedstawicieli w Sejmiku Województwa Łódzkiego. Na kogo można będzie zagłosować?

W okręgu nr 3, który obejmuje powiat łaski, pabianicki, pajęczański, poddębicki, sieradzki, wieluński, wieruszowski i zduńskowolski do zdobycia jest 8 mandatów. O głosy ponad 460 tysięcy wyborców będzie walczyło 113 kandydatów zarejestrowanych na 13 listach. We wszystkich pięciu okręgach w wyborach do Sejmiku Województwa Łódzkiego zarejestrowano 479 kandydatów. 

Poniżej prezentujemy listy kandydatów okręgu nr 3:

Listy kandydatów

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania

1 PILARSKA Magdalena Izabela 39 Zgierz
2 FREMEL Radosław Dariusz 40 Zgierz
3 GŁOWACKI Krzysztof 58 Zgierz
4 GAWRON Anna Małgorzata 42 Zgierz
5 DANISIEWICZ Robert Dariusz 41 Łódź
6 STAWIŃSKI Robert Krzysztof 44 Łódź
7 ROBACZYŃSKI Adrian Piotr 31 Łódź
8 KAROLEWSKA Renata Grażyna 50 Sokolniki-Las

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania

1 ZIĘBA-GZIK Jolanta 43 Zduńska Wola
2 CHOWIS Andrzej Franciszek 63 Ostrówek
3 NAWROCKA Elżbieta Renata 54 Wieruszów
4 WRÓBEL Jerzy 56 Kwasków
5 OLAS-BERNACKA Ewa Katarzyna 54 Łódź
6 WEŁNA Jarosław Leszek 50 Łask
7 NOWAK Adam Paweł 28 Marzęcice
8 ZATON-SMOK Ewa Katarzyna 33 Szczesie
9 STĘPIEŃ Anna Maria 20 Przywóz
10 STASIAK Wiesław Wojciech 73 Żytowice

Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania 

1 STEMPKOWSKI Adrian Sławomir 25 Sieradz
2 WOCHOWSKA Małgorzata 34 Łódź
3 FILIPIAK Bogumił 62 Łódź
4 MIŚKIEWICZ Jolanta Maria 59 Łódź
5 KOPERTOWSKI Łukasz Paweł 35 Łódź
6 BORKIET Jadwiga 53 Zapolice

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania 

1 STĘPIEŃ Witold Heronim 62 Konstantynów Łódzki
2 SKIBIŃSKI Przemysław Józef 34 Łask
3 RYL Dorota Helena 57 Sieradz
4 BARTOS Bartłomiej 39 Kraszkowice
5 OWCZAREK Andrzej 68 Ostrów
6 CHEŁMIŃSKA Jolanta Maria 69 Łódź
7 BIEGAJŁO Małgorzata Barbara 50 Pabianice
8 ŁACMAŃSKI Krzysztof Antoni 60 Zagórze
9 KUTZNER Grażyna 67 Poddębice
10 MARCZAK Sławomira 39 Zduńska Wola

Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania

1 OLEJNICZAK Cezary Roman 46 Stary Waliszew
2 KAŹMIERSKA-MAŁYSKA Iwona Monika 41 Mieleszynek
3 MICHALSKA-SZMYTKE Joanna Katarzyna 47 Petrykozy
4 LEŚNICZAK Henryk Jan 71 Zduńska Wola
5 CEGLARSKA Bożena Teresa 53 Wieluń
6 KOWALSKI Stanisław Kazimierz 76 Bogumiłowice
7 STASIAK Stanisław Kazimierz 74 Okup Mały
8 SOBOLAK Renata Wioletta 45 Plewnik Pierwszy
9 SOBIERAJSKA Małgorzata Teresa 60 Pajęczno
10 ANDRZEJCZAK Arkadiusz 46 Sieradz

Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania  SIKORA Anna Iwona 30 Sieradz

2 ORZECHOWSKI Tomasz 31 Łódź
3 BŁASZCZYK Anna Lidia 31 Łódź
4 RAJ Przemysław 40 Sieradz
5 KRAWCZYK Ewa 25 Pabianice
6 MINKIEWICZ Tomasz Jacek 46 Łódź
7 KAMIŃSKA Monika Maria 27 Zduńska Wola
8 BEWICZ Jakub Wojciech 39 Pabianice
9 CHRZANOWSKA-PRZYBYLSKA Patrycja Agnieszka 28 Łódź

Lista nr 7 - KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania 

1 GIEROWSKI Rafał 28 Pełczyska
2 SZEWCZYK Krzysztof Andrzej 23 Byczyna
3 CHLEBICZ Marlena Anna 25 Sieradz
4 KALISZEWSKA Karolina Barbara 32 Łódź
5 KAMIŃSKA Anna 25 Czerwonka
6 DZIEDZIELA Jacek 48 Łódź
7 SZCZEŚNIAK Katarzyna Dorota 42 Łódź
8 BŁASZCZYK Marcin 42 Łódź

Lista nr 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania 

1 PARNIEWSKI Paweł 56 Konstantynów Łódzki
2 KRÓLIKOWSKI Jan 50 Łódź
3 KOSTRZEWA Sylwester Jan 46 Józefina
4 CHOCZAJ Tomasz Andrzej 50 Orchów
5 LISOWSKI Arkadiusz Zbigniew 39 Rossoszyca
6 FLOREK Małgorzata Katarzyna 52 Zduńska Wola
7 MAJCHRZAK Marta Joanna 43 Konstantynów Łódzki
8 GOŁACKA Izabela Małgorzata 46 Łódź
9 KASZA Grzegorz Leszek 43 Łask
10 RUMIJOWSKA-GALEWICZ Anna Maria 56 Łódź

Lista nr 9 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania

1 UTECHT Waldemar Arkadiusz 49 Sieradz
2 KĘDZIERSKI Lech Tomasz 54 Pabianice
3 KĘDZIAK Joanna 23 Dąbrowa
4 MUSZYŃSKA Helena Katarzyna 54 Chwalborzyce
5 DOBIESZ Alicja Maria 33 Łódź
6 MARCZAK Artur Piotr 31 Sieradz
7 WOLNIEWICZ Adam Jan 33 Pabianice

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania

1 CIEBIADA Krzysztof 50 Pabianice
2 SAGAN Marlena Barbara 33 Karsznice
3 KIEDOS Edward Józef 57 Cieśle
4 PIETKIEWICZ Jakub Maciej 43 Konstantynów Łódzki
5 KOPERSKA Iwona Edyta 45 Pajęczno
6 KRZAK Michał Bazyli 72 Lututów
7 MATYSIAK Rafał Stefan 48 Kokoszki
8 CIURA Paulina Kinga 30 Działoszyn
9 WIĘCKOWSKA Dorota Anna 52 Góra Bałdrzychowska-Kolonia
10 PRZYBYŁA Robert 48 Rossoszyca

Lista nr 11 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania

1 GUDAŚ Henryk 72 Biały Ług
2 ZAWODZIŃSKA Marzena 47 Pabianice
3 LOBKA Grzegorz Janusz 69 Konstantynów Łódzki
4 OTTO Marianna Magdalena 66 Ozorków
5 MANZEL Cezary 60 Skierniewice

Lista nr 12 - KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania 

1 CŁAPA Iwona Agnieszka 51 Pieczyska
2 WOŹNIAK Rafał Piotr 34 Widawa
3 RODZIEWICZ Piotr Hubert 48 Dobieszków
4 WERBICKA Tatiana Ewa 44 Chorobel
5 ŚNIEGULA Andrzej Henryk 66 Wróblew
6 DZIERAN Jarosław Cezary 44 Okołowice
7 WOŹNIAK Stanisław 50 Witów
8 CZERWIŃSKA Inga Katarzyna 45 Okołowice
9 CIECHANOWSKA Teresa Małgorzata 60 Chrusty
10 FRANELAK Iwona 34 Siemkowice

Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania 

1 ANDRYSIAK Grzegorz Witold 61 Łódź
2 GWIS Piotr Dominik 45 Łask
3 MARENDZIAK Sebastian Dariusz 22 Łódź
4 TOMASZEWSKA Aleksandra Katarzyna 23 Brogi
5 PIEDO Magdalena Karolina 41 Aleksandrów Łódzki
6 MACIASZEK Krzysztof Stanisław 56 Łódź
7 MALINOWSKA Romana Stanisława 63 Łódź
8 MAJEWSKA Marlena Edyta 40 Łódź
9 WALCZAK Sylwia Agnieszka 35 Łódź
10 ŁASKA Beniamin Gabriel 29 Łódź

źródło: https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/100000/voiv_council/3

[ZT]1658[/ZT]

 

[ZT]1659[/ZT]

 

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone