REKLAMA

Spektakle teatralne i wiele innych atrakcji na jarmarku

12:29, 31.07.2017 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

W weekend 5 i 6 sierpnia w Uniejowie organizowany jest XII Jarmark Średniowieczny. Tym razem będzie miał formę pikniku pod Zamkiem w Uniejowie.

Na sierpniowym jarmarku organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. W sobotę impreza zaczyna się o godzinie 14-ej, w niedzielę już od 12-ej.  Niewątpliwą atrakcją będą dwa spektakle plenerowe TEATRU ROZRYWKI TRÓJKĄT, które przewidziane są na oba dni jarmarku o godzinie 16-ej. Będą to spektakle „Księga błazna – moralitet plebejski” i "Za siedmioma wiekami". Spektakle zgodnie ze średniowieczną, jarmarczną konwencją obfitują w momenty zabawne i komiczne, wykorzystywana jest również muzyka na żywo. Spektakle teatralne zapewnią dobrą zabawę zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. 

zdjęcie ze spektaklu Teatru Rozrywki Trójkąt

fot. ze spektaklu Teatru Rozrywki Trójkąt

Poza teatrem na XII Jarmarku Średniowiecznym będzie można obejrzeć walki rycerzy, odwiedzić interaktywne miasteczko dla dzieci, jarmark rękodzielniczy, czy zwiedzić średniowieczne skryptorium w podziemiach zamku.

W sobotę będzie również organizowana gra miejska z nagrodami oraz wieczorny przemarsz z pochodniami i efektowne fire show.

 

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

azjaazja

0 0

o której gra terenowa??? i gdzie? 16:52, 04.08.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone | 2018