Zamknij
REKLAMA

Pobiegli z Uniejowa do Częstochowy

07:00, 15.08.2017 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
fot. Marcin Kurzawiński

11 biegaczy z Uniejowa i okolic Turku pomimo deszczu, burzy i silnego wiatru pobiegło w ubiegłym tygodniu do Częstochowy. 

W piątek 11 sierpnia 2017 roku o godz.19 ks. Infułat Andrzej Ziemieśkiewicz odprawił mszę świętą, po której biegacze z Uniejowa i okolic Turku ruszyli na Jasna Górę. Pielgrzymi  mimo niesprzyjającej pogody biegli do Częstochowy całą noc. 

W całej pielgrzymce brało udział 11 biegaczy. "Biegliśmy parami, po pięciu lub dziesięciu kilometrach robiliśmy zmiany. Reszta grupy, czekając na swoją zmianę, regenerowała się i zbierała siły w busie, który pilotował nas do Częstochowy. Podczas odpoczynku kolega Marcin umilał nam czas swoim głosem, grając przy tym na gitarze" - powiedziała Patrycja Grzelewska, uczestniczka pielgrzymki.

Pielgrzymi dotarli do celu około godziny 11, a o godz 12.00 uczestniczyli w mszy świętej. A oto skład drużyny, która biegła na Jasną Górę: Marcin Kurzawiński, Mikołaj Pakuła, Janusz Rupnik, Marian Działak, Katarzyna Chajdas, Włodzimierz Chajdas, Małgorzata Stachowiak, Irena Walczak, Emilia Wojciechowska, Kamil Pecyna, Patrycja Grzelewska

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone | 2018