PTC Pabianice wygrywa z Termalnymi. Kolejny mecz przed nami

08:00, 13.09.2017 M.K
Skomentuj Zdjęcie wykonane podczas treningu przed jednym z meczów w Uniejowie. Zdjęcie wykonane podczas treningu przed jednym z meczów w Uniejowie.

Już w piątej minucie meczu z PTC Pabianicami, drużyna Term Uniejów straciła pierwszą bramkę. Niestety mecz w Pabianicach to kolejne spotkanie, w którym nasz zespół nie jest w stanie zdobyć żadnego punktu.

Kolejne bramki PTC strzeliło Termalnym w 32 i 53 minucie meczu. Mimo kilku sytuacji, w których drużyna z Uniejowa mogła strzelić bramkę z Pabianic wyjeżdżamy bez goli. W trakcie meczu to gospodarze zdecydowanie dominowali na boisku i kontrolowali spotkanie, które ostatecznie zakończyło się wynikiem 3:0.

Już dzisiaj kolejne starcie ligowe. O godzinie 19:00 w Uniejowie Termy Uniejów zmierzą się z drugą w tabeli - Andrespolią Wiśniowa Góra!