Ambasadorka Uniejowa strzeliła 2 bramki w meczu reprezentacji

14:22, 16.09.2017 M.K
Skomentuj Ewa Pajor z koleżankami z reprezentacji przed meczem z Białorusią. Fot. https://www.facebook.com/EwaPajor17/ Ewa Pajor z koleżankami z reprezentacji przed meczem z Białorusią. Fot. https://www.facebook.com/EwaPajor17/

Ewa Pajor strzeliła 2 bramki we wczorajszym meczu reprezentacji Polski, który odbył się w Łęcznej. Polki pokonały Białorusinki w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Świata 4:1.

Ambasadorka Uniejowa wpisała się na listę strzelców w 42 i 59 minucie. Ewa najpierw popisała się znakomitym prostopadłym podaniem, po którym gola strzeliła Ewelina Kamczyk. Chwilę później  sama wpisała się na listę strzelców, wykorzystując dogranie Agnieszki Winczo. Drugą bramkę po podaniu z głębi pola i sytuacji sam na sam, Ewa Pajor zdobyła w drugiej połowie meczu.
Polki przez cały czas kontrolowały przebieg gry i ostatecznie eliminacje mistrzostw świata rozpoczęły od zwycięstwa 4:1. Kolejny mecz ze Szwajcarią polskie zawodniczki rozegrają 19 września o 19:00 w Biel.