Zamknij

Piłka nożna. Górnik Łęczyca - Termy Uniejów 3:1.

12:51, 02.10.2017 M.K
Skomentuj Kolejny mecz Termalnych rozegrany zostanie na kompleksie boisk piłkarskich w Uniejowie. Kolejny mecz Termalnych rozegrany zostanie na kompleksie boisk piłkarskich w Uniejowie.

Po 9 kolejkach na koncie drużyny Term Uniejów wciąż tylko 4 punkty. W meczu z Górnikiem Łęczyca bramkę dla naszej drużyny zdobył Kamil Zych, jednak to zawodnicy Górnika wygrali mecz 3:1.

Już w  9 minucie zawodnik gospodarzy z dużą łatwością minął piłkarzy naszej drużyny w polu karnym i Górnik Łęczyca objął prowadzenie w meczu 1:0. W 40 minucie dzięki wyprowadzeniu piłki z prawej strony, przegraniu przez środkową strefę i podaniu Kasztelana do Kamila Zycha doprowadziliśmy do remisu. Pierwsza połowa kończyła się remisem 1:1.

W drugiej części meczu Górnik objął prowadzenie 2:1  w 65 minucie i kontrolował spotkanie już do ostatnich minut. Trzecia bramka padła w doliczonym czasie gry. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1.

Za tydzień  w Uniejowie podejmować będziemy Włókniarza Konstantynów, naszego sąsiada z tabeli, okupującego ostatnie miejsce.

Jakub Zdych - (90)  Łukasz Patora - (90)  Artur Stasiak - (90) Adrian Kaczmarek - (90) Kamil Zych - (80)  Tomasz Janicki - (60) Krzysztof Łuczak - (90)  Łukasz Cieślak - (30) Przemysław Nowak - (25) Rafał Krysiak - (65) Adrian Kasztelan - (90) Krystian Świątczak - (10) Przemysław Sobolewski (90) Tomasz Jatczak - (90)
źródło: mglks.pl