Zamknij
REKLAMA

Udana sobota Uniejowskiej Akademii Futbolu. Wilamów dołącza do treningów

08:24, 09.10.2017 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Na zdj. chłopcy z Uniejowskiej Akademii Futbolu z trenerem Piotrem Kozłowskim.

7 października 2017 roku dwie najstarsze reprezentacje trenujące w Uniejowskiej Akademii Futbolu rozegrały swoje mecze. Rocznik 2005 rywalizował na obiektach AZS w Łodzi z Championem, natomiast młodsi z rocznika 2007 w Kutnie grali z miejscowym Klubem Sportowym.

Obie drużyny sprawiły dużo radości zarówno sobie, trenerom jak i kibicom. Starsi po dwóch bramkach Kacpra Śmiglewskiego pokonali drużynę CHAMPIONA 2:1, natomiast młodsi po trzech bramkach Konrada Tomczaka, dwóch Igora Rybaka i po jednej Kacpra Lewińskiego i Brajana Gabryszaka pokonali KS Kutno 7:3. 

Przy okazji sukcesów trenujących już chłopców warto zaprosić do treningów kolejne dzieciaki. Z inicjatywy Edyty Miśkiewicz - dyrektora Szkoły Podstawowej w Wilamowie oraz Piotra Kozłowskiego - koordynatora zajęć piłkarskich UAF, rozpoczęły się treningi Uniejowskiej Akademii Futbolu przy SP w Wilamowie. Zajęcia pilotażowe skierowane są do zainteresowanych futbolem dzieci z Wilamowa i okolic, a odbywają się na niedawno oddanym boisku. Już po pierwszych treningach widać wśród dzieci wyjątkowe zaangażowanie, dyscyplinę oraz ogromną chęć do aktywności sportowej. Wilamów, to kolejne miejsce po Uniejowie, Wieleninie, Dąbiu i Wartkowicach, gdzie pod okiem trenerów Uniejowskiej Akademii Futbolu trenują młodzi piłkarze.
źródło i fot. Uniejowska Akademia Futbolu 

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone