Zamknij
REKLAMA

Bieg do Gorących Źródeł już w niedzielę. Zobacz harmonogram biegu

10:06, 10.10.2017 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Fot. z X Biegu do Gorących Źródeł.

1107 zawodników zapisało się dotychczas na XI Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Do Gorących Źródeł Sanus Per Aquam – Zdrowie przez wodę, który już w niedzielę 15 października odbędzie się w Uniejowie. Bieg wchodzi w skład Cyklu 9 Biegów o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia.

Start biegu zaplanowano na godz.13.30 i tradycyjnie będzie on rozpoczęty wystrzałem z XVII – wiecznej armaty. Trasa na dystansie 10 kilometrów przebiegała będzie ulicami miasta, w okolicy Zagrody Młynarskiej, kompleksu basenów termalnych i Geotermii Uniejów. Uczestnicy biegu będą klasyfikowani między innymi w kategoriach open kobiet i mężczyzn, wiekowych, mieszkańców województwa łódzkiego, gminy Uniejów oraz Klubowiczów Geotermii Uniejów. 
Jak przyznają sami zawodnicy, biorący udział w biegu już kolejny raz, sam pakiet startowy jest bardzo atrakcyjny. Zawiera on nie tylko pamiątkową koszulkę, ale także wstęp na basen w kompleksie termalno – basenowym. Na każdego uczestnika, który ukończy bieg, na mecie czekać będzie okolicznościowy medal. Zawodnicy mogą także liczyć na napoje i posiłek regeneracyjny. Organizatorzy przypominają, że zapisy na bieg będą przyjmowane również w dniu startu,  w godzinach 9.00 - 12.30 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Uniejowie. Odbiór pakietów startowych możliwy będzie w sobotę 14 października w godz.18.00-20.00 i niedzielę w godz. 9.00-13.00, także w biurze zawodów, które mieścić się będzie w hali sportowej.

 

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone