REKLAMA

Uniejowskie drużyny zdominowały Turniej o Puchar Tymbarku

12:00, 23.10.2017 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Na zdj. zawodniczki z Uniejowa z trenerem Piotrem Kozłowskim.

W piątek 20 października 2017 r. w hali sportowej oraz na boiskach Szkoły Podstawowej w Uniejowie odbył się powiatowy etap turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku".  Z sześciu przepustek do fazy wojewódzkiej aż cztery wywalczyły uniejowskie drużyny.

W kategorii chłopców U8, U10 i U12 zwyciężyły zespoły Szkoły Podstawowej w Uniejowie, które trenują w Uniejowskiej Akademii Futbolu. Ponadto w U12 chłopców 3. miejsce zajęła drużyna SP Wilamów. W kategorii U12 dziewcząt 2. miejsce zajęły zawodniczki z SP Uniejów, a 4. SP Wielenin (wicemistrzynie etapu wojewódzkiego z 2015 roku). Najłatwiejszą drogę do rozgrywek wojewódzkich miały najmłodsze dziewczęta z Uniejowa, które jako jedyne zgłosiły się do rozgrywek w kategori U-8.

Poniżej prezentujemy wszystkie wyniki turnieju.

U-8 dziewcząt: 1. miejsce - SP w Uniejowie.

U-10 dziewcząt: SP 1 Poddębice - UKS Olimpijczyk Pęczniew 0:0, UKS Olimpijczyk Pęczniew - SP Bałdrzychów 2:0, SP Bałdrzychów - SP 1 Poddębice 0:0.  1. miejsce - UKS Olimpijczyk Pęczniew.

U-12 dziewcząt: SP Bałdrzychów - SP Zadzim 0:0, SP Wielenin - SP 1 Poddębice 0:0, SP Dalików - UKS Olimpiczyk Pęczniew 1:0, SP Bałdrzychów - SP Uniejów 0:1, SP Wielenin - UKS Olimpijczyk Pęczniew 1:0, SP 1 Poddębice - SP Dalików 0:2, SP Zadzim - SP Uniejów 0:1, SP Wielenin - SP Dalików 0:0, SP 1 Poddębice - UKS Olimpiczyk Pęczniew 0:0. Mecz o 3. miejsce: SP Wielenin - SP Zadzim 1:2. Mecz o 1. miejsce: SP Uniejów - SP Dalików 0:1. 1. miejsce - SP Dalików.

U-8 chłopców: SP 1 Poddębice - SP Uniejów 0:1. 1. miejsce - SP Uniejów.

U-10 chłopców: SP Bałdrzychów - UKS Olimpijczyk Pęczniew 0:2, SP Uniejów - SP 1 Poddębice 1:0, UKS Olimpijczyk Pęczniew - SP Kłódno 3:0, SP 1 Poddębice - SP Dalików 3:0, SP Bałdrzychów - SP Kłódno 0:4, SP Uniejów - SP Dalików 1:0. Mecz o 5. miejce: SP Bałdrzychów - SP Dalików 3:0. Mecz o 3. miejsce: SP Kłódno - SP 1 Poddębice 0:5. Mecz o 1. miejsce: UKS Olimpijczyk Pęczniew - SP Uniejów 0:1. 1. miejsce - SP Uniejów.

U-12 chłopców: SP Uniejów I - SP Wielenin 3:0, SP Wilamów - UKS Olimpijczyk Pęczniew 5:0, SP Uniejów II - SP 1 Poddębice 0:4, SP Wielenin - SP Dalików 1:1, SP Domaniew - SP Zadzim 1:1, SP Bałdrzychów - SP Kłódno 0:6, SP Uniejów I - SP Dalików 1:0, SP Wilamów - SP Zadzim 0:0, SP Uniejów II - SP Kłódno 0:3, UKS Olimpijczyk Pęczniew - SP Domaniew 2:3, SP 1 Poddębice - SP Bałdrzychów 5:2, UKS Olimpijczyk Pęczniew - SP Zadzim 0:0, SP Uniejów II - SP Bałdrzychó 0:4, SP Wilamów - SP Domaniew 0:0, SP 1 Poddębice - SP Kłódno 4:0. Finały: SP Uniejów - SP Wilamów 1:0, SP Wilamów - SP 1 Poddębice 0:3, SP Uniejów - SP 1 Poddębice 1:0. 1. miejsce - SP Uniejów.

(wyniki: www.lzpn.org)
 

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone | 2017