Zamknij
REKLAMA

Plebiscyt na Sportowca Roku - można głosować na sportowców z Uniejowa

11:21, 05.01.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Grafika - www.dzienniklodzki.pl

Trwa głosowanie w plebiscycie na Sportowca Roku Regionu Łódzkiego, który organizuje Dziennik Łódzki. Równolegle odbywa się głosowanie na Sportowca Roku Powiatu, Trenera Roku Powiatu oraz Drużynę Roku Powiatu, do których uczestników nominują dziennikarze z działu sportowego, trenerzy, przedstawiciele klubów sportowych oraz czytelnicy Dziennika. W tym plebiscycie można głosować również na sportowców z Uniejowa, w tym Ewę Pajor, Marcina Tyburę, zawodniczki i trenerkę Klubu Bassai oraz drużynę piłkarską Termy Uniejów.

To już 47. edycja plebiscytu na najpopularniejszego Sportowca Roku Dziennika Łódzkiego w regionie łódzkim oraz w powiatach. Akcja odbywa się pod patronatem marszałka województwa łódzkiego. Kibice wybiorą najpopularniejszych sportowców, trenerów i drużyny.
Wśród zawodników z powiatu poddębickiego można zagłosować również na uniejowian. W kategorii Sportowiec Roku Powiatu można zagłosować na piłkarkę Ewę Pajor, zawodnika MMA Marcina Tyburę oraz Patrycję Kowalczyk, Julię Krokosz i Weronikę Kujawę z Uniejowskiego Klubu Karate BASSAI. Trenerka uniejowskiego  klubu karate - Maja Ostrowska- Gralka  jest z kolei nominowana w kategorii Trener Roku Powiatu.
W kategorii Drużyna Roku Powiatu znalazły się dwie drużyny - BASSAI Uniejów i MGLKS Termy Uniejów. 

Głosowanie smsowe czytelników potrwa do piątku 26 stycznia 2018, szczegóły głosowania można znaleźć na stronie internetowej "Dziennika Łódzkiego".
www.dzienniklodzki.pl

[ZT]1190[/ZT]

[ZT]1056[/ZT]

 

[ZT]1166[/ZT]

 

[ZT]1208[/ZT]


 

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone