Zamknij
REKLAMA

Widzew trenuje w Uniejowie. Dzisiaj mecz z Wartą Poznań

08:56, 07.02.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Od 5 lutego 2018 r. drużyna Widzewa Łódź przebywa na zgrupowaniu w Uniejowie. We wtorkowy poranek po raz pierwszy w tym roku zawodnicy łódzkiego klubu trenowali na naturalnej murawie. 

Swój pierwszy mecz kontrolny w Uniejowie III-ligowy Widzew zagra z Wartą Poznań, która jest teraz w II Lidze. Mecz będzie można obejrzeć o godz. 16.00. Drugie spotkanie rozegrane zostanie już w sobotę 10 lutego o godz.12.00 z drużyną Stomilu Olsztyn.

Codzienne treningi Widzewiaków odbywają się na hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Uniejowie oraz Kompleksie Boisk im. Włodzimierza Smolarka.


źródło: https://widzew.com/, WIDZEW TV: https://www.youtube.com/watch?v=W7xE2wxluKQ

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone