Widzew zagrał ostatni sparing. Jaki wynik z Górnikiem Konin?

10:22, 22.02.2018 M.K
Skomentuj Fot. M.Kubacki Fot. M.Kubacki

Podopieczni Franciszka Smudy rozegrali w środę 21 lutego swój ostatni mecz sparingowy po lutowych przygotowaniach w Uniejowie. Tym razem rywalami łodzian był trzecioligowy zespół Górnika Konin.

Widzew Łódź potwierdził w kolejnym spotkaniu kontrolnym, że jest w wysokiej formie i drugie miejsce w tabeli to nie przypadek. W meczu z Górnikiem Widzew wygrał wynikiem 5:0. W sześciu wygranych meczach sparingowych tej zimy podopieczni Smudy strzelili aż 21 goli, tracąc zaledwie cztery bramki.

5:0 - Daniel Mąka (90')

Widzew I połowa: Patryk Wolański - Marcin Kozłowski, Sebastian Zieleniecki, Michał Miller, Marcin Pigiel - Mateusz Michalski (25' Bartłomiej Niedziela), Dario Kristo, Aleksander Kwiek, Marek Zuziak - Robert Demjan, Marcin Pieńkowski.

Widzew II połowa: Maciej Humerski - Bartłomiej Niedziela, Radosław Sylwestrzak, Damian Kostkowski, Kacper Pipczyński - Karol Stanek, Maciej Kazimierowicz, Kacper Falon, Daniel Mąka - Daniel Świderski, Michał Przybylski.

Górnik: Dominik Kąkolewski - Bartosz Świderski, Dawid Śnieg, Robert Jędras, Michał Marszałek - Krystian Robak, Taras Yavorksy, Sebastian Antas, Piotr Radosiewski, Alex Sieradzki - Paweł Błaszczak