Zamknij
REKLAMA

Czwarty Extermynator za nami. Nie było łatwo

13:34, 03.06.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Zdjęcie podczas startu z biegu ExTermynator. Pierwszy od lewej to zwycięzca biegu - Adam Łukasiak.

Zwycięzcą czwartego ExTermynatora, który odbył się 2 czerwca w Uniejowie został Adam Łukasiak z Chorek, z Zespołu Szkół im. J.Grodzkiej w Łęczycy. To drugie zwycięstwo z rzędu tego młodego biegacza, który w tym roku osiągnął czas 01:17:12.

W tej edycji ekstremalnego biegu przełajowego ExTermynator trasa wynosiła około 8 kilometrów i przebiegała przez rzekę, rowy melioracyjne, trzęsawisko i przeszkody ustawione przez organizatorów. 

W biegu wystartowało i ukończyło go 71 uczestników a zwycięzcą został Adam Łukasiak z Zespołu Szkół im. J.Grodzkiej w Łęczycy, który powtórzył sukces z ubiegłego roku. Drugie miejsce zajął Krzysztof Krygier z Łodzi (ACCENTURE), a trzecie Piotr Werner z Malanowa (KM Maraton Turek).


Na zdj. trzej najszybsi zawodnicy biegu Extermynator.

Pierwsze miejsce wśród kobiet z czasem 1:40:23 zajęła Bernadeta Kowalewska-Gołdyka z KB Maraton Turek. Najlepszym zawodnikiem Klubu Biegacza Geotermia Uniejów został Kamil Pecyna z Uniejowa, który z czasem 01:34:09 zajął 14. miejsce


Trzy najlepsze zawodniczki biegu: Bernadeta Kowalewska-Gołdyka, Ewa Susmarska i Katarzyna Pawlak.


Zawodnicy z trzech klubów, które miały łącznie najlepsze czasy biegu.


Najlepszym zawodnikiem Klubu Biegacza Geotermia Uniejów został Kamil Pecyna.

Wśród klubów startujących w ExTermynatorze 2018 najlepsi okazali się biegacze z Zespołu Szkół im. J.Grodzkiej w Łęczycy, drugie miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęli zawodnicy z "KB Maraton Turek",  a trzecie "Koło Biega".

Ekstremalną nagrodą dla zwycięzcy biegu był skok ze spadochronem a za kolejne miejsca na podium lot paralotnią i lot motolotnią.
Organizatorami biegu byli: Klub Biegacza Geotermia Uniejów, I Dywizjon Lotniczy Leźnica Wielka, Urząd Miasta w Uniejowie, PGK Termy Uniejów sp. z o.o. i Geotermia Uniejów sp. z o.o.

Wyniki biegu można znaleźć na stronie https://zapisy.inessport.pl/index.php?idm=15&event=407&t=offline

[ZT]1492[/ZT]

 

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone