Grad bramek w pierwszym sparingu. Termy testowały nowych zawodników [VIDEO]

09:33, 19.07.2018 M.K Aktualizacja: 11:42, 19.07.2018
Skomentuj Fot. Michał Kubacki Fot. Michał Kubacki

W pierwszej grze kontrolnej MGLKS Termy Uniejów pokonał drużynę LKS Sazan Pęczniew 8:0. W spotkaniu zaprezentowało się osiemnastu zawodników, w tym czterech testowanych piłkarzy oraz kilku juniorów z zespołu Ireneusza Szczęsnego.

,,Wśród czterech testowanych zawodników pojawił się Patryk Sikora - wychowanek Term, który wyraził chęć powrotu do treningów. Udało mu się nawet strzelić bramkę w drugiej połowie spotkania. Każdy z zawodników oprócz minut spędzonych na boisku wykonał jeszcze pracę dodatkową nad wytrzymałością szybkościową i to było dzisiaj głównym celem jednostki treningowej. Dlatego też nie możemy wyciągać jeszcze żadnych wiążących wniosków...na te przyjdzie pora po pierwszych 3 sparingach" - mówił po spotkaniu trener uniejowskiej drużyny Mateusz Zajdel.

Na zdj. Mateusz Zajdel z zawodnikami podczas pierwszej gry kontrolnej z Sazan Pęczniew.

LKS Sazan Pęczniew był pierwszą drużyną, z którą sparing rozegrał MGLKS Termy Uniejów podczas przygotowań przed sezonem 2018/2019. W pierwszej połowie padła jedna bramka strzelona przez testowanego zawodnika, jednak w drugiej połowie kontrolnego spotkania nasza drużyna strzeliła aż siedem goli.

Pierwsza bramka strzelona przez testowanego zawodnika.