Sparing Term Uniejów z Kotan Ozorków

07:47, 25.07.2018 M.K Aktualizacja: 09:07, 26.07.2018
Skomentuj

Kolejny sparing przed zbliżającą się rundą rozegrała 24 lipca 2018 roku drużyna MGLKS Termy Uniejów. Termalni na własnym boisku pokonali Kotan Ozorków 10:0.

Do przerwy drużyna Term prowadziła z Ozorkowem już 4:0, po hattricku Adriana Pęzika, który został pozyskany ze Startu Łódź oraz czwartej bramce Przemysława Nowaka.

Po przerwie kolejne bramki strzelali: Jonczyk, Janicki, Dutka, 2 bramki Czyżo oraz gol samobójczy zawodnika Kotana Ozorków, po zagraniu Łuczaka. Drugie spotkanie kontrolne Termalni zakończyli wynikiem 10:0, chociaż zawodnicy z Uniejowa jeszcze trzykrotnie trafiali w słupek bramki rywali.

Zawodnicy z pewnością odczuli trudy tego spotkania, ponieważ oprócz samej gry wykonywali tego dnia dodatkowo trening poprawiający moc kończyn dolnych.

Skład Term Uniejów:
Michał Warcholiński, Adrian Kaczmarek, zawodnik testowany, Przemysław Nowak, Mateusz Spychalski, Tomasz Janicki, Jacek Dutka, Bartosz Łuczak, Tomasz Żynda, Krzysztof Łuczak, Włodzimierz Nowak, Adrian Pęzik, Bartosz Czyżo, Patryk Sikora, Piotr Matusiak, Maciej Olczyk, Adrian Stolarek, Janusz Jonczyk, Konrad Moks, Krystian Świątczak.