Ostatni sprawdzian Termalnych. Rusza Łódzka Klasa Okręgowa

09:02, 11.08.2018 M.K Aktualizacja: 09:45, 12.08.2018
Skomentuj

Znamy już termin pierwszego meczu, który rozegra drużyna Term Uniejów w Łódzkiej Klasie Okręgowej. Tymczasem w ostatnim sprawdzianie przed rozgrywkami, Termalni zmierzyli się z Wartą Krzymów.

Już po pierwszych minutach meczu Termalni prowadzili 2:0. Niezła gra w pierwszej części meczu i zbyt duże rozluźnienie w drugiej połowie sprawiły, że ostatecznie z prowadzenia 5:1 zakończyliśmy spotkanie zwycięstwem 5:4. Bramki dla Termalnych: Jonczyk - 3, Dutka, Spychalski
Skład: Warcholiński- Olczyk Kasztelan Kaczmarek, Sobolewski- Nowak Przemysław, Dutka, Spychalski, Nowak Włodzimierz, Pęzik - Jonczyk.W drugiej połowie na boisko weszli: Wierucki, Jatczak, Łuczak Krzysztof, Janicki.

Termalni rozpoczynają rozgrywki w środę 15 sierpnia br. od spotkania z Sokołem II Aleksandrów. Kolejny mecz rozegrają już w piątek 17 sierpnia. Wtedy na własnym boisku, o godz. 19.00 zagrają z LKS Rosanów.