Zamknij
REKLAMA

Uczniowie, absolwenci i nauczyciele szkoły muzycznej zagrali w MGOK

07:30, 21.12.2017 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej I Stopnia w Uniejowie odbył się 18 grudnia 2017 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Uniejowie. Uczniowie zagrali najpopularniejsze kolędy na instrumentach, na których uczą się gry w uniejowskiej szkole.

Po występach najmłodszych muzyków krótki koncert dał Big Band, w którego składzie znaleźli się absolwenci, nauczyciele i przyjaciele szkoły muzycznej. W repertuarze znalazły się utwory w świątecznym klimacie, a koncert zakończono bisem i wykonaniem utworu Feliz Navidad. 
Na wszystkich wykonawców, którzy wystąpili tego wieczoru na scenie MGOK czekały słodkie niespodzianki, które wręczyła dyrektor Milena Pamfil.
Szkoła Muzyczna I Stopnia w Uniejowie powstała w 2001 r. i jest szkołą dającą podstawy wykształcenia muzycznego oraz możliwość kształcenia w szkole muzycznej II stopnia. W szkole prowadzone są klasy instrumentów dętych: fletu, klarnetu, saksofonu, waltorni, trąbki, puzonu, sakshornu, tuby i akordeonu; instrumentów strunowych: fortepianu i gitary oraz instrumentów perkusyjnych. 

[WIDEO]44[/WIDEO]

 

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone