Zamknij
REKLAMA

Przedszkolaki wystąpiły z okazji Dnia Kobiet

13:01, 09.03.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Wszystkie kobiety z okazji ich święta otrzymały od przedszkolaków własnoręcznie przygotowane papierowe kwiatki.

8 marca z okazji Dnia Kobiet dla wszystkich pań, które przybyły do uniejowskiej sali OSP wystąpiło blisko 70 dzieci z Miejskiego Przedszkola w Uniejowie. Dzieci w wieku 4-6 lat dały popis talentów wokalnych, tanecznych, recytatorskich, a także kabaretowych.

Program przygotowany specjalnie z okazji Dnia Kobiet nawiązywał dodatkowo do obchodzonej w tym roku rocznicy stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Biało-czerwone akcenty widoczne były także w scenografii i strojach przedszkolaków.
Podczas występów na scenie sali OSP w Uniejowie siedemdziesięcioro przedszkolaków z trzech oddziałów Miejskiego Przedszkola w Uniejowie zaprezentowało piosenki, wiersze, tańce, które poświęcone były tematyce kobiet lub im dedykowane.


Dzieci popisały się również zdolnościami kabaretowymi rozbawiając publiczność swoim występem.


Fot. Michał Kubacki

Na zakończenie do życzeń wyśpiewanych przez dzieci przyłączyła się dyrektor przedszkola Romana Kozińska, która złożyła życzenia wszystkim przybyłym w ten wieczór kobietom. Obecne na spotkaniu panie zostały obdarowane przez dzieci specjalnie przez nie wykonanymi papierowymi kwiatkami.
Organizatorem wydarzenia z okazji Dnia Kobiet było Przedszkole Miejskie w Uniejowie oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie.

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone