Zamknij
REKLAMA

Pomóż chłopakom wyjechać nad morze i zagrać na scenie obok Mesajah. Zagłosuj na GDP SQuAD

08:42, 09.05.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Zdj. z jednego z koncertów GDP SQuAD, który odbył się w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych w Łodzi; fot. Kamil Piątkowski

17-19 sierpnia 2018 roku odbędzie się X edycja Reggaenwalde Festival, który organizowany jest w Darłowie już od kilku lat. Na tegorocznej imprezie może wystąpić zespół z Uniejowa - GDP SQuAD. Aby pomóc chłopakom w dostaniu się do grona zespołów, które wystąpią na festiwalowej scenie wystarczy zagłosować w ankiecie umieszczonej na stronie wydarzenia na Facebooku.

Podczas tegorocznej edycji wystąpią m.in. Mesajah, Bob One & Bas Tajpan, DonGURALesko & Dj Kostek, Etna Kontrabande, Radykalna Wieś, the Djangos. Aby obok wspomnianych zespołów mógł zagrać GDP SQuAD, musi on zdobyć jak najwięcej głosów w ankiecie umieszczonej na stronie wydarzenia na Facebooku. Na sierpniowym festiwalu wystąpią dwa zespoły, które zdobędą najwięcej głosów). Głosowanie zakończy się w poniedziałek (14.05.) o godz. 10:00.

Zagłosuj na facebooku: https://www.facebook.com/ReggaenwaldeFestival/  To tutaj można oddać głos na GDP SQuAD i pomóc chłopakom wygrać bilet nad morze :) Będą mogli dać się poznać szerszej publiczności i fanom muzyki reggae.  

 

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone