REKLAMA

Młodzi twórcy nagrodzeni. Wręczono nagrody w konkursach powiatowych.

07:55, 24.10.2017 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Wręczenie nagród laureatom trzech konkursów powiatowych odbyło się 23 października 2017 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Uniejowie. Dzieci z  powiatu poddębickiego, których prace zostały nagrodzone lub wyróżnione w konkursach plastycznym, fotograficznym i literackim odebrały dyplomy i nagrody rzeczowe.

W ramach konkursów wpłynęło 226 prac plastycznych, literackich i fotograficznych z 18 placówek oświatowych terenu powiatu poddębickiego.  Dzieci ze szkół i przedszkoli rywalizowały w konkursie plastycznym „Jesienne obrazki”, literackim „Jesień wierszem pisana” oraz fotograficznym „Jesień w kadrze zapisana”. W jednej z sal uniejowskiego ośrodka kultury po wręczeniu nagród otwarto wystawę pokonkursową prac.

Nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymali:

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Jesienne obrazki”

kategoria przedszkole
nagrody: I - Hubert Jagieła Szkoła Podstawowa Wielenin (opiekun  Alicja Gapsa), Igor Bernardziak Miejskie Przedszkole w Uniejowie (opiekun Małgorzata Wojtasiak), II  - Irmina Raźniewska Publiczne Przedszkole w Poddębicach ul. Miła  (opiekun Magdalena Michalik), Krystian Żałobny Szkoła Podstawowa w Dalikowie (opiekun Ewa Kułakowska) III - Sandra Jóźwiak Punkt Przedszkolny w Drwalewie (opiekun Ilona Pietrzak), Zoja Szczerbicka Publiczne Przedszkole w Poddębicach ul. Miła ( opiekun Agnieszka Kaczmarek),Julia Kowal Miejskie Przedszkole w Uniejowie ( opiekun Wioletta Gralka).
Wyróżnienia: Kinga Smolarek Szkoła Podstawowa w Domaniewie (opiekun Monika Mikołajczyk), Kinga Przybylska Punkt Przedszkolny w Pełczyskach  (opiekun Joanna Olejniczak), Jan Stępień Miejskie Przedszkole w Uniejowie (opiekun Marta Pajor), Hanna Marciniak Miejskie Przedszkole w Uniejowie (opiekun Wioletta Gralka), Filip Kubiak  Miejskie Przedszkole w Uniejowie (opiekun Monika Bartnik), Aleksandra Galoch  Miejskie Przedszkole w Uniejowie ( opiekun Małgorzata Kaźmierczak), Maja Domowicz Miejskie Przedszkole w Uniejowie(opiekun Wioletta Gralka), Klaudia Bednarek Publiczne Przedszkole w Poddębicach ul. Przejazd (opiekun Marianna Kajszczak), Maria Franiak Publiczne Przedszkole w Poddębicach ul. Przejazd  (opiekun Renata Kacprzak), Zofia Krysiak Publiczne Przedszkole w Poddębicach ul. Przejazd (opiekun Anna Piotrowska – Dudczak), Maja Stasiak Publiczne Przedszkole w Poddębicach ul. Miła ( opiekun Paulina Jóźwiak), Oskar Idzikowski Publiczne Przedszkole w Poddębicach ul. Miła (opiekun Marzenna Kocik), Zofia Mruk Publiczne Przedszkole w Poddębicach ul. Miła (opiekun Agnieszka Kulczycka).

kategoria klasy I – III

nagrody: I -  Katarzyna Łukasiewicz Szkoła Podstawowa w Wieleninie (opiekun Beata Czerwińska),  Maciej Fryt Szkoła Podstawowa w Kłódnej (opiekun Izabela Marszałek), II  - Ewa Tomaszewska Szkoła Podstawowa w Wilamowie (opiekun Sylwia Wrąbel), Oskar Polipowski Szkoła Podstawowa w Uniejowie (opiekun Małgorzata Antoniak), III  - Jakub Kowalczyk Szkoła Podstawowa w Poddębicach, Jeremi Pamfil Szkoła Podstawowa w Uniejowie (opiekun Anna Wiktorska).
Wyróżnienia: Julia Kolasa  Szkoła Podstawowa w Uniejowie (opiekun Anna Wiktorska), Justyna  Urbańczyk Szkoła Podstawowa w Uniejowie (opiekun Anna Wiktorska), Igor Olczyk Szkoła Podstawowa w Kłódnej (opiekun Izabela Marszałek), Aleksandra Peraj Publiczna Szkoła Podstawowa w Spycimierzu (opiekun Marianna Polasińska), Julia Łopata Szkoła Podstawowa w Poddębicach (opiekun Renata Bielaszka)

Powiatowy Konkurs Literacki „Jesień wierszem pisana”

kategoria klasy IV-VII

nagrody: I - Marta Wójciak Szkoła Podstawowa w Poddębicach ( opiekun Małgorzata Kowalczyk),  Paulina Ratajczyk Szkoła Podstawowa w Wilamowie ( Alicja Własny ), II - Wiktoria Kaźmierczak Szkoła Podstawowa w Kłódnej (opiekun Aleksandra Kuczmańska), III - Brajan Gabryszak Szkoła Podstawowa w Wieleninie (opiekun Jolanta Kulej-Kwaśniewska), Maria Janiszewska Szkoła Podstawowa w Pęczniewie (opiekun Izabela Tyl ).
Wyróżnienia: Ana Marciniak Szkoła Podstawowa w Uniejowie (opiekun Jolanta Chajdas), Ilary Controllo Szkoła Podstawowa w Wieleninie (opiekun Jolanta Kulej-Kwaśniewska), Tymoteusz Warzyński Szkoła Podstawowa w Poddębicach  (opiekun Agnieszka Dąbrowska), Iza Antosik Szkoła Podstawowa w Wartkowicach (opiekun Grażyna Jańczyk), Daria Grodzicka Szkoła Podstawowa w Kłódnej (opiekun Aleksandra Kuczmańska), Monika Świątek Szkoła Podstawowa w Wilamowie (opiekun Joanna Binkiewicz), Wiktoria Rykowska Szkoła Podstawowa w Poddębicach ( opiekun Elżbieta Janaszkiewicz).

Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Jesień w kadrze zapisana”

kategoria klasy IV – VII

nagrody:I - Marta Kolasa Szkoła Podstawowa w Poddębicach (opiekun Małgorzata Ludwiczak),II - Wiktoria Janiak Szkoła Podstawowa w Poddębicach (opiekun Małgorzata Ludwiczak), III - Wiktoria Lisowska Szkoła Podstawowa w Zadzimiu (opiekun Katarzyna Miłaczewska).
Wyróżnienia: Witold Maniak Szkoła Podstawowa w Poddębicach (opiekun Małgorzata Ludwiczak), Wiktoria Pawełczyk Szkoła Podstawowa w Niemysłowie (opiekun Maria Duda), Kacper Wójcik Szkoła Podstawowa  w Uniejowie ( opiekun Lidia Zaradzka ), Monika świątek Szkoła Podstawowa w Wilamowie (opiekun Magdalena Pajor).

kategoria klasy gimnazjalne: wyróżnienie: Wiktoria Szela Szkoła Podstawowa w Domaniewie (opiekun Marek Kubiś).

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone | 2017