Zamknij
REKLAMA

Powiatowe konkursy rozstrzygnięte. Nagrodzono najlepsze wiosenne prace

07:04, 27.03.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Fot. M.Kubacki

26 marca 2018 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Uniejowie wręczono nagrody laureatom trzech konkursów powiatowych. Dzieci z  powiatu poddębickiego, których prace zostały nagrodzone lub wyróżnione w konkursie plastycznym, fotograficznym i literackim odebrały dyplomy i nagrody rzeczowe.

Na konkurs wpłynęło 351 prac (plastycznych, literackich i fotograficznych) z dziesięciu placówek oświatowych terenu powiatu poddębickiego. Dzieci z przedszkoli i szkół powiatu rywalizowały w konkursach: fotograficznym „Wiosna w kadrze”, literackim „Wiosenne pisanie” oraz plastycznym „Wiosenne impresje”. Po wręczeniu nagród w sali kominkowej ośrodka kultury otwarto wystawę pokonkursową prac.

We wręczeniu nagród wzięli udział członkowie komisji konkursowej - uniejowscy poeci - Jadwiga Bieniak i Wojciech Bieluń, którzy wraz z Aleksandrą Kałużną-Płaczek z MGOK w Uniejowie i Beatą Szymczak z MGBP w Uniejowie uhonorowali młodych twórców.

Nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymali:
Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Wiosna w kadrze”:
kategoria klasy IV-VI
nagrody
I Agata Kornat Szkoła Podstawowa w Kłódnej ( opiekun Anna Tomczyk)
II Tobiasz Gdański Szkoła Podstawowa w Wieleninie (opiekun Lidia Zaradzka)
III Jakub Fajka Szkoła Podstawowa w Zadzimiu (opiekun Katarzyna Miłaczewska)
wyróżnienia
Sylwia Mamos Szkoła Podstawowa w Zadzimiu (opiekun Katarzyna Miłaczewska)
Aneta Miłosz Szkoła Podstawowa w Zadzimiu (opiekun Katarzyna Miłaczewska)

kategoria gimnazjum
nagrody – nie przyznano

wyróżnienia
Wiktoria Przeganiała Gimnazjum Uniejów (opiekun Elżbieta Bartnik)
Wioletta Miłosz Zespół Szkół w Zadzimiu (opiekun Katarzyna Miłaczewska)

Powiatowy Konkurs Literacki „Wiosenne pisanie”:
kategoria klasy III-IV:
nagrody
I Wiktoria Krawczyk Szkoła Podstawowa w Domaniewie (opiekun Monika Kozanecka)
II Kacper Kubiak Szkoła Podstawowa w Poddębicach
III Wiktoria Rykowska Szkoła Podstawowa w Poddębicach(opiekun Elżbieta Januszewska)
III Tobiasz Kozłowski Szkoła Podstawowa W Wieleninie (opiekun Jolanta Kulej-Kwaśniewska)
wyróżnienia
Marcel Szczepuła Szkoła Podstawowa w Wieleninie (opiekun Beata Czerwińska)
Maja Kołuda Szkoła Podstawowa w Uniejowie (opiekun Małgorzata Antoniak)

kategoria klasy V-VII
nagrody
I Aleksandra Mirek Szkoła Podstawowa w Wilamowie (opiekun Joanna Binkiewicz)
II Tomasz Cichomski Szkoła Podstawowa w Wieleninie (opiekun Jolanta Kulej-Kwaśniewska)
II Iza Antosik Szkoła Podstawowa w Poddębicach (opiekun Grażyna Jończyk)
III Kornelia Klimkowska Szkoła Podstawowa w Poddębicach (opiekun Małgorzata Kowalczyk)

wyróżnienia
Martyna Adamska Zespół Szkół w Zadzimiu (opiekun Dorota Glapska)
Aleksandra Drubkowska Szkoła Podstawowa w Uniejowie (opiekun Agnieszka Pajor)

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wiosenne impresje”:
kategoria klasy przedszkolne
nagrody
I Karina Mazur Miejskie Przedszkole Uniejów (opiekun Marta Pajor)
I Wiktor Sobczak Szkoła Podstawowa w Dalikowie (opiekun Ewa Kułakowska)
I Maria Franiak Publiczne Przedszkole w Poddębicach ul. Przejazd (opiekun Renata Kacprzak)
II Sandra Jóźwiak Punkt Przedszkolny w Drwalewie (opiekun Ilona Pietrzak )
II Lena Księżak Miejskie Przedszkole w Uniejowie (opiekun Marta Pajor)
II Natalia Będzichowska Publiczne Przedszkole w Pęczniewie ( opiekun Katarzyna Pająk)
III Błażej Brylewski Punkt Przedszkolny w Drwalewie (opiekun Aleksandra Steglińska)
III Zofia Mruk Publiczne Przedszkole Poddębice ul. Miła (opiekun Małgorzata Chaberska)
III Józef Józefowicz Szkoła Podstawowa w Wieleninie (opiekun Alicja Gapsa)

wyróżnienia:
Maja Kacprzak Publiczne Przedszkole w Wartkowicach (opiekun Inez Solarska – Pietruszka)
Patryk Durys Szkoła Podstawowa w Kłódnej ( opiekun Katarzyna Jóźwiak)
Klaudia Glapińska Miejskie Przedszkole w Uniejowie (opiekun Wioletta Gralka)
Katarzyna Pająk Miejskie Przedszkole w Uniejowie (opiekun Małgorzata Kaźmierczak)

kategoria klasy I-III
nagrody
I Daria Pająk Szkoła Podstawowa w Uniejowie ( opiekun Anna Wiktorska)
I Mikołaj Motylewski Szkoła Podstawowa w Pęczniewie (opiekun Kamilla Kurowska)
II Zuzanna Pacholczyk Szkoła Podstawowa w Wilamowie ( opiekun Sylwia Wrąbel)
III Hubert Walczak Szkoła Podstawowa w Uniejowie (opiekun Małgorzata Antoniak)
III Jakub Kaźmierczak Szkoła Podstawowa w Kłódnej (opiekun Izabela Marszałek)          

wyróżnienia:
Laura Miąsek Szkoła Podstawowa w Uniejowie (opiekun Joanna Wicherkiewicz)
Julia Kurzawa Szkoła Podstawowa w Uniejowie (opiekun Magdalena Derlacz)
Hubert Wilk Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie ( opiekun Sława Mikołajczyk)
Adrian Jaśkiewicz Szkoła Podstawowa w Wieleninie (opiekun Daniela Kwiatosińska)
Ewa Ostrowska Szkoła Podstawowa w Uniejowie (opiekun Dorota Bamberska)

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone | 2018