Zamknij
REKLAMA

Urząd Skarbowy w Poddębicach szkoli mikroprzedsiębiorców również w grudniu

08:21, 11.12.2017 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Ministerstwo Finansów i Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) przedłużyły ogólnopolską akcję szkoleniową „Wtorki z JPK", podczas których urzędy skarbowe będą szkolić mikroprzedsiębiorców z JPK_VAT. Szkolenia dla podatników organizuje w grudniu również poddębicki urząd skarbowy.

Przedsiębiorcy  mogą się szkolić w dowolnym urzędzie,  również w tym, w którym nie rozliczają się na co dzień. W związku z rosnącym zainteresowaniem szkoleniami z zakresu JPK_VAT prowadzonymi w urzędach skarbowych w listopadzie br., akcja „Wtorki z JPK" będzie kontynuowana i szkolenia dla mikroprzedsiębiorców będą realizowane również w grudniu br.
Bezpłatne szkolenia nt. tworzenia i przesyłania JPK_VAT przeprowadzają eksperci KAS we wszystkich urzędach skarbowych w Polsce, z wyjątkiem urzędów wyspecjalizowanych, w następujących terminach: 12.12, 19.12.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Poddębicach również zaprasza na szkolenia w zakresie JEDNOLITEGO PLIKU KONTROLNEGO _ VAT, które odbędą się w siedzibie Urzędu – Poddębice, ul. Narutowicza 12 we wtorki - 12 i 19 grudnia 2017 r. o godz. 13.00.

              

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone