REKLAMA

Marszałek zaprasza do współpracy mieszkańców województwa

10:13, 12.02.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
fot. M.Kubacki

Ulepszmy razem Strategię Rozwoju Województwa Łódzkiego – apeluje Witold Stępień, marszałek województwa łódzkiego, który czeka na pomysły mieszkańców województwa łódzkiego i chce pomagać w poszukiwaniu środków na projekty.

"Właściwe zaprogramowanie rozwoju regionu wymaga współpracy wielu interesariuszy, dlatego tak ważnym jest poznanie ich potrzeb i stworzenie im przyjaznego klimatu do realizacji ich zamierzeń. Chcąc poprawnie określić kierunki rozwoju dla województwa, Samorząd Województwa Łódzkiego powinien kierować się głosem jego mieszkańców" - mówi Witold Stępień, który za pośrednictwem formularza na stronie internetowej czeka na przykłady  przedsięwzięć, które są lub będą realizowane w łódzkim.

"Kwestionariusz skierowany jest do władz samorządowych, środowiska naukowego, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych oraz wszystkich, których pomysły na projekty pozwolą poprawić jakość życia w naszym regionie" - pisze marszałek.

Co ważne, spośród zgłoszonych pomysłów zostaną wybrane przedsięwzięcia strategiczne, dla których Zarząd Województwa Łódzkiego, w ramach swoich kompetencji, włączy się w poszukiwanie źródeł finansowania.
Formularz można wypełnić do 1 marca 2018 roku pod adresem FORMULARZ
 

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone | 2018