Termalni zagrali z TURem Turek w kolejnym sparingu

17:46, 02.08.2018 M.K Aktualizacja: 10:38, 03.08.2018
Skomentuj Dla Termalnych bramkę w meczu z Turem zdobył Adrian Kasztelan. Na zdjęciu bramkarz TURa. Dla Termalnych bramkę w meczu z Turem zdobył Adrian Kasztelan. Na zdjęciu bramkarz TURa.

1 sierpnia 2018 roku drużyna ,,Term Uniejów" zagrała kolejny mecz sparingowy. Tym razem na własnym boisku Termalni podejmowali drużynę MKS ,,TUR 1921" Turek, która występuje w Wielkopolskiej Lidze Międzyokręgowej.

Pierwsza połowa meczu Termy Uniejów- Tur 1921 Turek zakończyła się remisem 1-1. Bramkę dla Tura zdobył Błaszczyk, a bramkę wyrównującą dla uniejowian w pięknym stylu zdobył Kasztelan. Po odbiorze piłki na własnej połowie, zawodnik z Uniejowa ruszył odważnie w stronę bramki przeciwnika i pięknym uderzeniem z okolic 40. metra boiska przelobował próbującego interwencji bramkarza. Niestety w ostatnich sekundach zespół TURa strzelił bramkę (Fret) i ustalił wynik meczu na 1:2. W trakcie spotkania zaprezentowały się dwie jedenastki  ,,Term Uniejów".

Skład MGLKS Termy Uniejów: Michał Warcholiński , Maciej Olczyk, Adrian Kasztelan, Rafał Wierucki (poprzednio zawodnik MLKS Konopnica) Adrian Stolarek - Przemysław Nowak, Jacek Dutka, Mateusz Spychalski, Adrian Pęzik, Włodzimierz Nowak - Janusz Jonczyk
Przemysław Sobolewski, Adrian Kaczmarek, Bartosz Łuczak, Krzysztof Łuczak, Tomasz Żynda, Patryk Sikora, Tomasz Janicki, Dawid Graczyk, Tomasz Jatczak, Mateusz Majcherowicz.

Skład Tura (źródło: www.facebook.com): Szymański, Pietraszek, Maliński, Stasiak(junior), Fret, Błaszczyk, Kąciak (junior), Trzępacz, Kaczmarek, Kubiak, Paruszewski i 5 zawodników testowanych.