Zamknij
REKLAMA

IX Otwarta Powiatowa Spartakiada dla Osób Niepełnosprawnych w Czepowie

09:26, 20.06.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Czepowie.

7 czerwca b.r., już po raz 9. w Powiatowym Środowiskowym Domu Samopomocy w Czepowie odbyła się Otwarta Powiatowa Spartakiada dla Osób Niepełnosprawnych.

W zawodach wzięły udział zaprzyjaźnione placówki: Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych i Rehabilitacyjnych w Stemplewie, Środowiskowy Dom Samopomocy w Łasku, Dom Pomocy Społecznej w Gostkowie, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Łęczycy, Środowiskowy Dom Samopomocy w Łęczycy, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Poddębicach, Dom Pomocy Społecznej w Skęczniewie, Powiatowy Środowiskowy Dom w Pęczniewie oraz gospodarze. Zawodników podczas zmagań sportowych odwiedzili: Piotr Binder – Wicestarosta Poddębicki, Sylwia Kamińska – Tereszkiewicz – dyrektor DPS w Skęczniewie, Maria Lipowska – kierownik ŚDS w Łasku, Marek Szczepaniak – kierownik ŚDS Łęczyca, Małgorzata Bratek – pracownik PCPR w Poddębicach oraz Andrzej Tyczyno – redaktor Echa Turku. Spartakiadę otworzył kierownik czepowskiej placówki: Maciej Grubski. Głównym sędzią zawodów był Michał Krzemiński, a pomagali mu wszyscy pracownicy PŚDS w Czepowie.

Wyniki:

-Konkurencje indywidualne:

PIŁKA LEKARSKA – KOBIETY

1. Katarzyna Pietrasiak – ŚDS Łask
2. Emilia Janaszkiewicz – SPS Skęczniew
3. Bożena Wasiak – WTZ Łęczyca

PIŁKA LEKARSKA – MĘŻCZYŹNI

1. Kamil Koziarski – DPS Skęczniew
2. Sylwester Jeziorski – WTZ Łęczyca
3. Emil Krzyżaniak – DPS Gostków

BIEG NA 400 METRÓW – KOBIETY

1. Natalia Pajerska – ZPEWiR Stemplew
2. Izabela Łuszczyk – DPS Skęczniew
3. Sylwia Pietrzak – PŚDS Czepów

BIEG NA 650 METRÓW – MĘŻCZYŹNI

1. Damian Berczyński – PŚDS Czepów
2. Krzysztof Kmiecik – PŚDS Czepów
3. Jakub Kamiński – PŚDS Czepów

PIŁECZKA PALANTOWA – KOBIETY

1. Izabela Łuszczyk – DPS Skęczniew
2. Natalia Pajerska – ZPEWiR Stemplew
3. Małgorzata Radziemska – DPS Skęczniew

PIŁECZKA PALANTOWA – MĘŻCZYŹNI

1. Damian Maciaszczyk – PŚDS Pęczniew
2. Cezary Matejko – DPS Skęczniew
3. Jakub Walczak – DPS Skęczniew

SPRAWNOŚCIOWY TOR PRZESZKÓD – KOBIETY

1. Sylwia Pietrzak – PŚDS Czepów
2. Małgorzata Radziemska – DPS Skęczniew
3. Emilia Janaszkiewicz – DPS Skęczniew

SPRAWNOŚCIOWY TOR PRZESZKÓD – MĘŻCZYŹNI

1. Damian Berczyński – PŚDS Czepów
2. Sławomir Kupczak – WTZ Łęczyca
3. Piotr Kaźmierczak – WTZ Łęczyca

SKOK W DAL Z MIEJSCA – KOBIETY

1. Natalia Pajerska – ZPEWiR Stemplew
2. Izabela Łuszczyk – DPS Skęczniew
3. Sylwia Pietrzak – PŚDS Czepów

SKOK W DAL Z MIEJSCA - MĘZCZYŹNI

1. Krzysztof Kmiecik – PŚDS Czepów
2. Przemysław Szymański – DPS Gostków
3. Jakub Kotwiński – ZPEWiR Stemplew

– Konkurencje drużynowe:

SZTAFETA ROWEROWA

1. ZPEWiR Stemplew
2. PŚDS Pęczniew
3. DPS Skęczniew

SZARFY

1. DPS Skęczniew
2. PŚDS Czepów
3. WTZ Łęczyca

LINA

1. WTZ Łęczyca
2. DPS Skęczniew
3. PŚDS Czepów

W przerwach zmagań sportowych wszyscy zawodnicy mogli spróbować swoich sił w konkurencjach intelektualno – rekreacyjnych; m.in. w quizach oraz chińczyku.

(materiał nadesłany)

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone