Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
08:10, 20.04.2018
Bez wątpienia buty sportowe należą do jednego z najbardziej wygodnych rodzajów obuwia. Właśnie dlatego tak chętnie są wybierane przez wszystkich, bez względu na wiek lub płeć. Ważne jest jednak to, by zdecydować się na odpowiedni model. Dzięki temu każdy będzie mógł się cieszyć ze wszystkich korzyści, jakie wiążą się z tym rodzajem obuwia. Dlatego tak istotne jest to, by zwrócić uwagę na kilka elementów.
17:28, 17.04.2018
Już w dniu 26 kwietnia 2018r. o godz. 17.45 w sali Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich w Uniejowie przy ul. Zamkowej 2, odbędzie się konferencja zdrowotna, podczas której uczestnicy wysłuchają wykładu o bardzo wymownym tytule: ”Potęga pożywienia- Jesteśmy tym co jemy”.
13:02, 28.03.2018
Trwa akcja zbierania środków na leczenie Julitki Kowalskiej z Uniejowa. Pomóc można zbierając plastikowe nakrętki z butelek po napojach.
07:02, 20.03.2018
W Uniejowie na ulicy Targowej 28 otwarto nową placówkę rehabilitacyjną. W Centrum Rehabilitacyjno-Leczniczym można skorzystać z masażu leczniczego i relaksującego, zabiegów fizykoterapeutycznych, czy ćwiczeń usprawniających. Jako jedyni w okolicy, specjaliści z Centrum Rehabilitacyjno-Leczniczego wykonują zabiegi FALĄ UDERZENIOWĄ- nowoczesne zabiegi likwidujące ból, charakteryzujące się wysoką skutecznością, których efekt terapeutyczny jest zauważalny już po kilku zabiegach.
04:05, 13.03.2018
Badania alergii i nietolerancji pokarmowych, terapie antynikotynowe i antysłodyczowe czy terapie blizn i bliznowców to tylko część oferty gabinetu, który jako jedyny w okolicy świadczy zabiegi przy użyciu certyfikowanego biorezonansowego urządzenia medycznego.
12:44, 16.02.2018
Jeżeli już zaczynasz myśleć o rozliczeniu PiT 2017 , to bardzo rozsądnie. Im wcześniej usiądziesz i rozliczysz PiT 2017, tym większe prawdopodobieństwo, że rozliczysz je ruważnie i bezbłędnie. Pomoże Ci w tym na pewno dobry program PiT.
11:35, 08.02.2018
Zobacz najnowszą gazetkę Sklepów GROSZEK.
10:17, 09.01.2018
Wynagrodzenia z tytułu umów-zleceń najczęściej są ozusowane, co oznacza, że pomniejsza się je o składki na ubezpieczenia: emerytalne, rentowe, chorobowe i zdrowotne. Dodatkowo pracodawca opłaca również składkę wypadkową. Odlicza się od nich również zaliczkę na podatek dochodowy. Należności z tytułu umów o dzieło najczęściej nie są oskładkowane, ale podlegają opodatkowaniu.
10:16, 09.01.2018
Wszyscy pracownicy zatrudnieni na podstawie umowy o pracę i większość zleceniobiorców – to grupy podlegające ubezpieczeniom społecznym: emerytalnemu, rentowemu, chorobowemu i wypadkowemu. W przypadku zleceniobiorców ubezpieczenie chorobowe jest dobrowolne. Łączny wymiar składek stanowi nieco ponad 20% wynagrodzenia brutto.
18:41, 14.12.2017
Jeśli regularne treningi na siłowni nie są ci obce, z pewnością słyszałeś o roli odżywek białkowych w uzyskaniu odpowiednich efektów. Zastanawiasz się, czy to dla ciebie? A jeśli tak, to po jakie odżywki sięgnąć, by zwiększyć wydajność swoich mięśni i zapewnić im dodatkowe źródło energii? Jednym z najważniejszych i najbardziej niezbędnych rodzajów suplementów dla wszystkich, którzy intensywnie trenują, jest BCAA. Co to za odżywka i jak ją przyjmować? Dowiedz się jak działają aminokwasy BCAA.
REKLAMA
15:39, 06.12.2017
Podjęcie decyzji o zmianie pracy nigdy nie jest łatwe. Często nawet jeśli czujemy, że coś jest nie tak, kurczowo trzymamy się swojej posady w obawie przed bezrobociem. Przecież mamy na utrzymaniu rodzinę, mieszkanie i potrzebujemy ubezpieczenia. W takich chwilach jednak nie można zapominać o sobie. Jeżeli praca przestała dawać satysfakcję lub w jakiś sposób nas unieszczęśliwia, warto przemyśleć opcję znalezienia nowego stanowiska. Zrobienie ważnego kroku do przodu i podjęcie ryzyka może owocować niespodziewanie pozytywnym wpływem na nasze życie. Przestawiamy 6 sygnałów alarmowych, które powinny skłonić nas do przemyślenia zmiany dotychczasowej pracy.
15:35, 06.12.2017
Poszukiwanie wymarzonej pracy to bardzo poważna sprawa i należy się do niej dobrze przygotować. Kluczem do sukcesu jest odpowiedź na najbardziej fundamentalne pytania – co lubię robić i co robię dobrze oraz właściwe planowanie działań.
15:33, 06.12.2017
Praca - to z jednej strony pieniądze, dzięki którym możemy żyć, a z drugiej - nadanie życiu jakiegoś sensu. Są jednak takie momenty, kiedy trzeba pożegnać się z obecnym pracodawcą i zacząć szukać nowych ofert pracy. Pracuj.pl zwraca uwagę na 6 oznak wskazujących, że taki scenariusz może się zdarzyć.
00:00, 02.10.2017
Zbliża się sezon wyjazdów na święta do rodzinnych domów i wielu z nas czeka kilkaset kilometrów spędzonych w samochodzie. Rozsądnie jest zadbać o pojazd i przygotować go do trasy. Nie mamy wpływu na pogodę, jakość dróg i innych uczestników ruchu, ale możemy zatroszczyć się o własne auto. Co należy zrobić, by podróż przebiegła bez zakłóceń? Zapraszamy do lektury.
00:00, 18.09.2017
Dekoracje okienne nadają wnętrzom charakter, a jednocześnie chronią przed ostrymi promieniami słonecznymi i ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz. Jednym z najgorętszych trendów wciąż pozostają zasłony rzymskie. Są za razem funkcjonalne i dekoracyjne, dzięki czemu dają możliwości w wystroju wnętrza w każdym stylu.
REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone | 2018