Zamknij
REKLAMA

Nareszcie w Uniejowie można profesjonalnie zadbać o stopy oraz pozbyć się bólu dzięki pijawkom

08:40, 25.04.2018 | M.K
Skomentuj

Na ulicy Dąbskiej 7 w Uniejowie otwarto nowy specjalistyczny gabinet podologiczno - hirudoterapeutyczny. PodoMedicum to absolutna nowość na naszym terenie oraz w okolicy.

Podologia jest to dziedzina medycyny zajmująca się profilaktyką i terapią wszystkich chorób stóp . Masz problem ze stopami? Bolą Cię? Nie potrafisz sobie z nimi poradzić ? Masz cukrzycę? Czy kiedykolwiek lekarz na wizycie kontrolnej spojrzał na twoje stopy? Poinstruował Cię o konieczności odpowiedniej pielęgnacji?

Piękne i zdrowe stopy, czyli co oferuje gabinet w Uniejowie

Umów się na konsultację do specjalistycznego gabinetu podologicznego, na pewno pomożemy. W naszym gabinecie oferujemy: konsultacje, pedicure klasyczny oraz specjalistyczny, terapię wrastających paznokci, usuwanie modzeli, terapię usuwania odcisków, terapię na pękające pięty, leczenie grzybicy stóp i paznokci, profesjonalne zabiegi na stopach nadpotliwych, rekonstrukcję płytki paznokciowej, opatrunki odciążająco-korygujące, pielęgnację stopy cukrzycowej, usuwanie kurzajek, usuwanie nadmiernego rogowacenia skóry stóp, malowanie paznokci lakierem zwykłym oraz hybrydowym.

Leczenie pijawkami. Dla urody i zdrowia

Hirudoterapia, czyli leczenie pijawkami jest coraz bardziej popularną formą terapii w leczeniu różnych dolegliwości, takich jak na przykład hemoroidy, nadciśnienie tętnicze, migreny czy zapalenie zatok. Dużą popularnością cieszą się zabiegi na paradontozę, żylaki oraz oczyszczania wątroby. Kompleksohirudoterapia doskonale sprawdza się w leczeniu chorób układu immunologicznego, łuszczycy, liszaja płaskiego, chromania przestankowego, choroby Parkinsona oraz u osób po wylewie. Już pierwszy zabieg hirudoterapii pozwala nam pozbyć się bólu pourazowego, bólu stawów czy rwy kulszowej. Dodatkowo w naszym gabinecie wykonywana jest maseczka "Hollywood", czyli maseczka zodpowiednio odpreparowanej naszej własnej krwi, na bazie propolisu, mająca w sobie hirudynę pozyskaną prosto z wola pijawki, kolagen oraz wiele substancji odżywczych.

W PodoMedicum wszystkie zabiegi wykonywane są przez dyplomowanych specjalistów, przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu oraz materiałów jednorazowych i sterylnych.

UNIEJÓW, DĄBSKA 7 PODOMEDICUM Zapraszamy do zapisów. Zapisy pod numerem telefonu 725 243 659 lub 721 410 063 

NIE ZWLEKAJ UMÓW SIĘ JUŻ DZIŚ
 


Reklama

 

(M.K)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone