Promuj to ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy Poszukiwany !

pracaprzedstawiciel2017@onet.pl

Plus Polkomtel największa sieć w Polsce w związku z ciągłym rozwojem ztrudni osoby na stanowisko Przedstawiciel Handlowy..

Zakres obowiązków:
• Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów(Sprzedaż Aktywna)
• Przygotowywanie ofert w zakresie rozwiązań odpowiadających potrzebom Klienta

Wymagania:
• Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej mile widziane lecz nie konieczne
• Konsekwencja w działaniu
• Sumienność i dobra organizacja pracy

W zamian oferujemy:

• Atrakcyjny system wynagrodzeń
• Forma umowy do uzgodnienia
• Bardzo wysokie prowizje za sprzedaż
• Pakiet szkoleń produktowych i ofertowych
• Niezbędne narzędzia do pracy
• Elastyczny czas pracy - sam decydujesz kiedy pracujesz

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich CV wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”