Zamknij

Mecz ze Szwajcarią. Ewa Pajor strzelcem bramki

08:20, 20.09.2017 M.K
Skomentuj fot: www.facebook.com/EwaPajor17 .Zdjęcie po pierwszym zwycięskim meczu z Białorusią fot: www.facebook.com/EwaPajor17 .Zdjęcie po pierwszym zwycięskim meczu z Białorusią

Reprezentacja Polski kobiet uległa na wyjeździe faworyzowanej Szwajcarii 1:2 w swoim drugim meczu, który rozegrano w ramach eliminacji mistrzostw świata. Jednego gola dla polskiej drużyny strzeliła Ewa Pajor.

Szwajcaria to jeden z czołowych zespołów kobiecych w Europie i to właśnie ona była faworytem w tym meczu. Ewa Pajor strzeliła gola w 34. minucie spotkania. Polki rozegrały rzut wolny, który celnym strzałem wykończyła związana z Uniejowem zawodniczka. Chwilę później nasza reprezentantka nie wykorzystała sytuacji sam na sam z bramkarką Szwajcarii.

Przed wysoką porażką polski zespół uchroniła  bramkarka Katarzyna Kiedrzynek, która w drugiej połowie dwukrotnie znakomicie interweniowała po strzałach rywalek.
W październiku kobieca reprezentacja Polski rozegra dwa mecze towarzyskie. 19 października w Elblągu zmierzy się z Estonią, a cztery dni później w Ostródzie zagra z Grecją. Kolejny mecz o punkty w eliminacjach do mistrzostw świata biało-czerwone zagrają 24 listopada, gdy na wyjeździe zmierzą się z Albanią.