Zamknij

Porażka Termalnych mimo dobrej gry

08:57, 22.10.2018 M.K Aktualizacja: 19:56, 22.10.2018
Skomentuj

Wyjazdowe spotkanie z Zawiszą Rzgów, które drużyna piłkarzy z Uniejowa rozegrała 20 października 2018 roku zakończyło się porażką Termalnych 1:0.

Bramkę Termy Uniejów straciły w 30 minucie spotkania po błędach w obronie. Jak się później okazało było to trafienie dające gospodarzom komplet punktów. Do przerwy to Zawisza lepiej odnajdowała się na boisku, nasi piłkarze skupili się na grze w obronie i stawiali na kontratak. Druga polowa to już jednak świetna gra całego zespołu i zupełna dominacja w posiadaniu piłki. Termalni mieli kilka dogodnych sytuacji, ogrom rzutów rożnych oraz rzutów wolnych, jednak bramka tego dnia nie chciała paść. Drużyna z dużym niezadowoleniem i rozgoryczeniem musiała przyjąć brzemię porażki mimo naprawdę bardzo dobrego spotkania, szczególnie w drugiej połowie.