Ewa Pajor najbardziej rozstrzelaną zawodniczką Bundesligi

09:23, 28.10.2018 M.K Aktualizacja: 07:48, 29.10.2018
Skomentuj

Ewa Pajor - zawodniczka niemieckiego VfL Wolfsburg po raz kolejny wpisała się na listę strzelców bramek. W ostatnim meczu z Bayer Leverkusen (7:0) pochodząca z Pęgowa (gmina Uniejów) zawodniczka trafiała do bramki przeciwniczek aż trzykrotnie.

21-letnia Ewa Pajor ma po rozegranych 7 meczach aż 12 zdobytych goli i jest zdecydowaną liderką klasyfikacji strzelców. Drugą w zestawieniu Leę Schuller z SGS Essen wyprzedza o 6 bramek.

W meczu z Bayer Leverkusen 7:0 (3:0) Ewa strzeliła trzy gole - w pierwszej połowie spotkania w 44. minucie oraz w drugiej części - w 50. i 61. minucie. Zobacz niesamowitą przewrotkę Ewy Pajor.

Warto dodać, że również w kadrze Reprezentacji kobiet  w piłce nożnej Ewa Pajor radzi sobie znakomicie. W pięciu rozegranych meczach kwalifikacyjnych do Mundialu Ewa strzeliła już 5 goli.