Zamknij
REKLAMA

Fitness dla każdego. Charytatywny maraton już wkrótce w Uniejowie

15:02, 01.12.2017 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Charytatywny Fitness Maraton to sportowa impreza, która organizowana jest, by pomóc młodemu mieszkańcowi gminy Uniejów. Benedykt Cichomski to chłopiec, którego można wesprzeć w rehabilitacji, przychodząc 8 grudnia na halę przy Szkole Podstawowej w Uniejowie.

Udział w zajęciach fitness, które odbędą się w piątek 8 grudnia od godz. 18.00 to znakomita okazja do zadbania o swoją formę pod okiem instruktorów fitness i trenerów personalnych, ale także pomocy młodemu uczniowi 6. klasy Szkoły Podstawowej w Wilamowie. Benedykt Cichomski - mieszkaniec miejscowości Góry w gminie Uniejów - choruje na dystrofię mięśniowa Duchenne'a. To nieuleczalna choroba genetyczna powodująca zanik mięśni. Z tego powodu chłopiec wymaga stałej rehabilitacji.
Podczas piątkowego Fitness Maratonu w Uniejowie, będzie można wesprzeć Benedykta, wrzucając dowolną kwotę do puszki lub biorąc udział w loterii fantowej z nagrodami. Ponadto organizatorzy zaplanowali szereg atrakcji dla całej rodziny - strefę rozrywki dla dzieci, kącik słodkości oraz atrakcję tego wieczoru, czyli udział w zajęciach fitnessu.

Treningi poprowadzą Lidia Dębowska-Wróbel oraz Radosław Wróbel - instruktorzy fitness oraz trenerzy personalni. Pod ich profesjonalnym okiem będzie można wziąć udział m.in. w treningach cardio, obwodowych męskich, aerobowych damskich czy treningu wzmacniającym damski brzuch, uda i pośladki. Podczas maratonu będzie można także skorzystać z pomiaru składu ciała. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą w aktywny sposób spędzić popołudnie i jednocześnie pomóc w rehabilitacji Benedykta.

 

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone