Zamknij
REKLAMA

Prowadzisz firmę lub chcesz ją otworzyć? Są środki z UE

09:12, 28.01.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Prowadzisz firmę i chciałbyś skorzystać z dotacji lub pożyczki na rozwój prowadzonej działalności gospodarczej? A może dopiero zamierzasz stawiać pierwsze kroki w biznesie? Już w czwartek 1 lutego w Uniejowie odbędą się bezpłatne konsultacje z zakresu możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej.

Informacji dotyczących m.in. środków na otwarcie działalności gospodarczej, dotacji i pożyczek na rozwój prowadzonej działalności gospodarczej oraz wsparcia z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020, będą udzielali bezpłatnie eksperci Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Sieradzu.
W jaki sposób uzyskać wsparcie na realizację Twojego projektu?
Specjaliści z Lokalnego Punktu Informacyjnego zapytają o informacje na temat tego, kto starać się będzie o wsparcie? Czy będzie to osoba, która chce założyć działalność gospodarczą, firma (branża, liczba pracowników, roczny obrót), organizacja pozarządowa, administracja publiczna, instytucja kultury, czy może wsparcie będzie chciał otrzymać rolnik, instytucja naukowo-badawcza, osoba fizyczna, szkoła wyższa, jednostka szkolnictwa powszechnego itd.  Podczas spotkania będzie się można dowiedzieć także jakie są inne możliwości dotowania projektów poza dotacjami bezpośrednimi oraz jakie projekty są realizowane w regionie łódzkim.

Spotkanie odbędzie się w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, organizowanego w dniu 01.02.2018r. w godz.  12:00 -14:30 w Urzędzie  Miasta w Uniejowie.

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone