Zamknij
REKLAMA

Babski weekend w Uniejowie

10:51, 11.03.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Na zdj. laureatki konkursu w Domu Pracy Twórczej w Uniejowie.

Dziesięć kobiet, które wzięły udział konkursie zorganizowanym przez Radio Zet  i wygrały,  spędza "babski weekend" w Termach Uniejów. By wygrać, uczestniczki musiały przesłać swoje zdjęcie z przyjaciółką, z którą chciały spędzić babski weekend oraz napisać dlaczego chcą wyjechać razem.

Dziesięć pań, które wygrały w radiowym konkursie spędza ten weekend w Uniejowie. Poza pobytem w uzdrowisku i korzystaniu z atrakcji "Term Uniejów" zwyciężczynie otrzymały kieszonkowe w wysokości 1.500 zł, które mogły wydać na zakupy podczas Babskiego weekendu, nagrody od sponsorów oraz skorzystać z profesjonalnych porad i usług stylistów. Podczas sobotniego popołudnia panie poddały się zabiegom w Domu Pracy Twórczej, gdzie powstało profesjonalne studio urody. Laureatki konkursu korzystały z usług kosmetyczki, fryzjerów oraz makijażystki.

Z usług fryzjerów, stylistów paznokci oraz makijażystek w niedzielę 12 marca mogą skorzystać także wszystkie panie, które odwiedzą Uniejów i Dom Pracy Twórczej. Czytaj dalej.
 

[ZT]1317[/ZT]


Na zdj. po prawej Agnieszka Kołodziejska  z Radia Zet.

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone