Zamknij
REKLAMA

Strefa urody i spotkanie z Ewą Szabatin. Tak wyglądała niedziela dla pań w Uniejowie

07:38, 12.03.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Spotkanie z Ewą Szabatin zakończyły warsztaty kulinarne.

W niedzielę 11 marca w Uniejowie z okazji Dnia Kobiet zorganizowano specjalną Strefę Urody dla pań oraz spotkanie z Ewą Szabatin - tancerką, blogerką i miłośniczką zdrowego stylu życia.

W stworzonej w Domu Pracy Twórczej Strefie Urody kobiety mogły przez pięć godzin za darmo korzystać z porad i usług stylistów fryzur oraz stylistki paznokci. Oprócz strzyżenia, czesania i manicure tego dnia w Zamku w Uniejowie przygotowano dla pań także spotkanie z Ewą Szabatin. Tancerka znana m.in. z "Tańca z Gwiazdami" wygłosiła specjalny wykład motywacyjny połączony z warsztatami kulinarnymi. Pani Ewa opowiadała o swojej karierze tanecznej, powodach dla których zmieniła swój sposób życia i żywienia oraz o zdrowej diecie, którą każdy może wprowadzić w swojej kuchni. Na wykład Ewy Szabatin przyszły nie tylko panie, w spotkaniu uczestniczyli także mężczyźni, którzy z uwagą wysłuchali blisko godzinnego wykładu.
Podczas warsztatów kulinarnych Ewa Szabatin pokazywała jak zrobić zdrowe i szybkie w przygotowaniu koktajle i dania.


Fot. Podczas wykładu w Uniejowie Ewa Szabatin pokazała zdjęcia sprzed i po metamorfozie, którą przeszła zmieniając swój styl życia. Dzisiaj tancerka uprawia jogę, a w kuchni stosuje zdrowe produkty i przepisy kuchni slow food.


Fot. Strefa Urody dla pań zorganizowana została z okazji Dnia Kobiet w Domu Pracy Twórczej w Uniejowie.


Fot. Ewa Szabatin ( po lewej) z uczestniczkami warsztatów kulinarnych.

 

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone