Zamknij
REKLAMA

Błażej Kwiatosiński z tytułem Mister Talent

08:33, 03.06.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Błażej trafił podczas finałowej gali do Top 10 kandydatów oraz zdobył tytuł Mister Talent. Zdjęcie arch. własne.

29 maja 2018 roku w hali EXPO w Łodzi odbyła się finałowa gala konkursu Mister Ziemi Łódzkiej, w którym startował uniejowianin Błażej Kwiatosiński. Finałowa gala była zwieńczeniem ponad 3 miesięcznej pracy i przygotowań do konkursu, w którym Błażej zdobył tytuł Mister Talent.

,,Stres? Nie było go, nie było czasu na stres. Poza tym eventy o takim charakterze bardzo mnie nakręcają. Emocji jakie towarzyszyły podczas gali nie jestem w stenie określić jednoznacznie, ale na pewno był podniecenie i radość, a zarazem smutek, że jest to koniec przygody” -mówi Błażej Kwiatosiński.


Grupowe zdjęcie z rodziną i przyjaciółmi. Fot.  Mariusz Sęk  

Zanim wyłoniono głównego zwycięzcę  konkursu ,ogłoszono laureatów tytułów komplementarnych oraz wicemisterów.  Mister Talent 2018 został uniejowianin, który  został doceniony za talent taneczny.

,,Tytuł ten jest dla mnie bardzo ważny, ponieważ oznacza, że pasja jest dla mnie wszystkim i oddaję się jej w pełni. Nagroda ugruntowała mnie w przekonaniu, że to co robię jest dobrze odbierane i jestem na dobrej drodze doskonalenia się i dążenia do perfekcji w tej dziedzinie” -dodaje Błażej.

Misterem Ziemi Łódzkiej 2018 został Tomasz Zarzycki.

Błażej Kwiatosiński nie zamierza kończyć swojej przygody ze sceną i wybiegiem i jak mówi chciałby kontynuować swoje działania jako tancerz lub model.

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

KaraKara

0 0

Nasz kochany ! 08:54, 03.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone