Zamknij
REKLAMA

Masz Instagram? Teraz możesz pojawić się na uniejow.net.pl

07:35, 20.09.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Masz własne konto na Instagramie i chcesz pokazać się na uniejow.net.pl? Wystarczy, że oznaczysz swój wpis hashtagiem #uniejownetpl lub #uniejow . Niewykluczone, że Twoja fotografia już niebawem pojawi się na stronie głównej naszego portalu.

Moduł poświęcony materiałom z serwisu Instagram to najnowsza propozycja dla Internautów odwiedzających portal uniejow.net.pl. W ten sposób chcemy zaprezentować naszym Czytelnikom najciekawsze fotografie i nagrania wykonywane przez internautów, które publikowane są w jednej z najpopularniejszych aplikacji społecznościowych na świecie.

Czym jest Instagram?  To fotograficzny serwis hostingu zdjęć, połączony z aplikacją o tej samej nazwie, który umożliwia użytkownikom edycję zdjęć i filmów, stosowanie do nich filtrów cyfrowych oraz udostępnianie ich w różnych serwisach społecznościowych.
Od września najciekawsze fotografie i filmy oznaczone hashtagiem #uniejownetpl, #uniejow lub #termyuniejow można obejrzeć w naszym najnowszym dziale. 

Zachęcamy do odwiedzania działu Instagram uniejow.net.pl i aktywnego udziału w jego tworzeniu. Najnowsze wpisy można znaleźć na stronie głównej naszego portalu. Starsze zdjęcia i filmy znajdziecie tutaj.

Możecie też podpowiedzieć nam pod jakimi hashtagami lub profilami kryją się ciekawe fotki lub filmiki związane z Uniejowem lub okolicami: [email protected] lub https://www.facebook.com/uniejow.net/

 

Czy korzystasz z Instagrama?Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone