Zamknij
REKLAMA

Uniejowski uniwersytet czeka na kolejnych słuchaczy. Ciekawa oferta dla seniorów

09:18, 20.09.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Michał Kubacki.

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Uniejowie rozpoczął rekrutację na kolejny rok akademicki. Na słuchaczy czekają zajęcia z nauki języków obcych, pływania oraz nordic walking. W tym roku działa także koło teatralne - kabaret. Słuchacze mogą korzystać także z bogatej oferty warsztatów i wykładów tematycznych oraz wyjazdów.

Deklaracje słuchacza UTW  można wypełnić w siedzibie Towarzystwa Przyjaciół Uniejowa (ul. Szkolna 2). Przed złożeniem deklaracji należy zapoznać się również z klauzurą informacyjną RODO opracowaną na potrzeby uniwersytetu. Wraz ze złożeniem wypełnionej deklaracji i podpisanej klauzuli należy uiścić wpisowe (10 zł) i czesne za I semestr (25 zł)- dotychczasowi Słuchacze wpłacają tylko czesne. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 602 130 270.

Wśród zajęć prowadzonych w Uniwersytecie są m.in zajęcia wspierające aktywność ruchową - aerobik, nordic walking, pływanie, nauka języków obcych,koło teatralne - kabaret, Dyskusyjny Klub Filmowy, warsztaty plastyczne. I to nie koniec propozycji zajęć dla seniorów, którzy zapiszą się do UTW w Uniejowie. Propozycje innych zajęć mogą składać wszyscy słuchacze. Jeżeli propozycja zyska minimum 15 osób, które będą miały podobne zainteresowania, będą organizowane proponowane zajęcia. 

W zajęciach uniejowskiego uniwersytetu mogą brać udział osoby powyżej 50 roku życia. Uniwersytet prowadzi zapisy na kolejny rok akademicki do 28 września br.  Wszystkie formalności można załatwić na ul. Szkolnej 2 w siedzibie Towarzystwa Przyjaciół Uniejowa w godzinach: 10.00-11.00 i 16.00-17.00.

 

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone