Zamknij
REKLAMA

Już w niedzielę Bieg do Gorących Źródeł [zobacz plan godzinowy zawodów]

09:12, 10.10.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Już w najbliższą niedzielę 14. października 2018 roku w Uniejowie odbędzie się Bieg do Gorących Źródeł. Po raz dwunasty zgodnie z tradycją biegu, sygnałem do startu będzie wystrzał ze średniowiecznej armaty.

Na dzień dzisiejszy na listę zawodników zapisały się już 1142 osoby, co pokazuje, że bieg cieszy się dużym zainteresowaniem wśród pasjonatów biegania. 

Wydawanie pakietów startowych i zapisy osób, które nie zrobiły tego internetowo rozpoczną się już w sobotę w godzinach 18-20 na hali sportowej przy szkole w Uniejowie (ul. Kościelnicka 26-28). To tam jak zawsze zorganizowane jest biuro zawodów, gdzie w niedzielę od 9 do 13 również będzie można odebrać pakiety startowe. 

Zbiórka biegaczy w Rynku w Uniejowie zaplanowana jest na godzinę 13.00. To właśnie o tej godzinie rozpocznie się wspólna rozgrzewka. Start biegu, który rozpocznie się od wystrzału ze średniowiecznej armaty przewidziany jest przez organizatorów na godz. 13.30.

Jak zawsze organizatorzy przewidzieli posiłek regeneracyjny dla wszystkich biegaczy, który wydawany będzie w godz. 14-16 na szkolnej stołówce w Szkole Podstawowej w Uniejowie. Ceremonia dekoracji, która odbędzie się także w hali sportowej rozpocznie się o godz. 15.45.

Wszystkich kibiców i mieszkańców zapraszamy na trasę biegu i gorące dopingowanie biegaczy.

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji dietetyka, fizjoterapeuty, trenera personalnego oraz lekarza

Podczas XII Ogólnopolskiego Ekologicznego Biegu  do Gorących Źródeł „Sanus per Aquam – Zdrowie przez wodę”, który jest rozgrywany na trasie 10 km i wchodzi w skład Cyklu Biegów o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego będzie można odwiedzić także stoisko Fundacji „Misja Medyczna”, która wspólnie z Ministerstwem Zdrowia w ramach Narodowego Programu Zdrowia realizuje projekt „Aktywność Fizyczna” pod hasłem „Z miłości do aktywności”.

Wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji dietetyka, fizjoterapeuty, trenera personalnego oraz lekarza. Na stoisku Fundacji czekać będą na na wszystkich rozmaite atrakcje i niespodzianki.

Szczegóły akcji, w której można wziać przy okazji biegu znajdują się na stronach www.misjamedyczna.org oraz na www.zmiloscidoaktywnosci.pl. 

[ZT]1662[/ZT]

[ZT]1663[/ZT]

 

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone