Zamknij
REKLAMA

Goście z Azerbejdżanu mówili o leczeniu ropą naftową

08:15, 04.11.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
W Uniejowie obecny był również ambasador Azerbejdżanu.

Kąpiele w ropie naftowej – z taką ofertą do klientów wychodzi słynne spa z miejscowości Naftalan z Azerbejdżanu, którego przedstawiciele gościli w Uniejowie. 

Wizyta gości z Azerbejdżanu miała miejsce 20 października 2018 roku w Uzdrowisku Uniejów Park, gdzie odbywały się prezentacje gospodarcze zagranicznych miast partnerskich Uniejowa. Gmina Uniejów jest od niedawna związana z Azerbejdżanem, na mocy porozumienia o współpracy z miastem Naftalan, znanym z leczniczych kąpieli w ropie naftowej. Umowa partnerska między miastami została podpisana na Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich, podczas wizyty azerskiej delegacji w Uniejowie w 2016 roku, z inicjatywy Ambasadora. 

Podczas wydarzenia obecny był  Ambasador Republiki Azerbejdżanu w Rzeczypospolitej Polskiej, J.E. Hasan Hasanov, który otworzył wystawę zdjęć prezentujących architekturę miasta Baku. Burmistrzowi Uniejowa -Józefowi Kaczmarkowi wręczono również medal z okazji 100-lecia niepodległości. W tym roku również Azerbejdżan obchodzi setną rocznicę swojej państwowości.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone