Zamknij
REKLAMA

Orszak Trzech Króli przejdzie w niedzielę ulicami Uniejowa

08:49, 03.01.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Jedną z atrakcji uniejowskiego orszaku w ubiegłych latach był żywy wielbłąd z Zoo Safari w Borysewie. Fot. Michał Kubacki

W najbliższą niedzielę 6 stycznia 2019 roku już po raz piąty ulicami Uniejowa przejdzie wyjątkowy orszak. Do udziału w przygotowanym przez uniejowską parafię Orszaku Trzech Króli zapraszamy o godzinie 10-ej.

Orszak wyruszy o godzinie 10.00 spod uniejowskiego zamku, by ulicami miasta przejść do kolegiaty, w której o godz.10.30 odprawiona zostanie Msza św. Tradycją stało się już, że na ulicach wielu polskich miast pojawią się Orszaki Trzech Króli. Podobnie jest w Uniejowie, gdzie mieszkańcom biorącym udział w wydarzeniu rozdawane są korony i śpiewniki. Po Mszy św. najmłodsi uczestnicy otrzymają również okolicznościowe modlitewniki w intencji Ojczyzny, które przygotowano z okazji rocznicy stulecia odzyskania niepodległości oraz gorące kakao i ciastka.


Na zdj. Orszak Trzech Króli w 2018 roku.

Jedną z atrakcji uniejowskiego orszaku w ubiegłych latach był żywy wielbłąd z Zoo Safari w Borysewie. Czy w tym roku również zobaczymy w Orszaku Trzech Króli wielbłąda? Zapraszamy do Uniejowa.


Zobacz zdjęcia z ubiegłorocznego Orszaku Trzech Króli w Uniejowie.

[ZT]1223[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone