Zamknij
REKLAMA

Ferie w Uniejowie. Warsztaty komiksu, warsztaty garncarskie, darmowe lodowisko. Co jeszcze?

08:40, 05.02.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Dzieci i młodzież mogą zapisywać się na zajęcia, które podczas ferii zimowych organizują Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Uniejowie. Ferie w województwie łódzkim w tym roku trwają od 11.02 do 22.02.2019 r. Co oprócz gorących kąpieli i jazdy na łyżwach można robić w uzdrowisku?

Podczas ferii zimowych (od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-15.30) dzieci i młodzież z terenu gminy Uniejów będą mogły za darmo korzystać z lodowiska (wejście na podstawie legitymacji lub dowodu, koszt wypożyczenia łyżew- 5 zł). 

Specjalną zniżkę przygotowały także Termy Uniejów. Również od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-16.00 dla dzieciaków i młodzieży z terenu gminy obowiązywały będą 60 % zniżki na wejście na baseny.

Podczas zimowej przerwy szkolnej organizowane będą w MGOK i bibliotece m.in. warsztaty garncarskie, podczas których będzie można nauczyć się lepić naczynia z gliny, warsztaty komiksu, zabawy z rękodziełem czy warsztaty taneczne. W okresie ferii odbędzie się także XVI Gminny Festiwal Piosenki dla Dzieci i Młodzieży.

 

Również filie biblioteki w Rożniatowie i Wilamowie przyłączają się do organizacji zajęć dla dzieci, które nie wyjeżdżają nigdzie na ferie. Będą się tam odbywały odrębne zajęcia tematyczne. Więcej informacji oraz zapisy na poszczególne zajęcia w bibliotece oraz ośrodku kultury w Uniejowie.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone