Zamknij
REKLAMA

Babski weekend. Zapisz się na trening z Martyną Bielawską

23:28, 19.02.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Już tradycyjnie Termy Uniejów i Uzdrowisko Termalne Uniejów przygotowują z okazji Dnia Kobiet specjalne atrakcje. W tym roku podczas Babskiego Weekendu czekają na WAS zniżki na basen, porady dietetyczne, a wszystkie aktywne panie będą mogły wziąć udział w bezpłatnym treningu z Martyną Bielawską.

Martyna jest czynną zawodniczką i reprezentantką Polski w lekkoatletyce, wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski w trójskoku i skoku wzwyż, a także kilkukrotną reprezentantką Polski na arenie międzynarodowej. Ponadto jest pedagogiem kultury fizycznej i zdrowotnej, trenerem personalnym i instruktorem kulturystyki i fitness. 

Program Booty Killer to specjalny program treningowy z wykorzystaniem opasek kinetycznych. Wszystkie panie, które zechcą wziąć udział w bezpłatnym treningu z okazji Babskiego Weekendu zapraszamy do Uniejowa w sobotę 9 marca 2019 r. o godz. 10.00 (sala rycerska w zamku). Zapisy na trening potrwają do 1 marca 2019 i odbywają się telefonicznie: tel. 505 785 167 lub mailowo: [email protected]

8 marca z okazji Dnia Kobiet Termy Uniejów przygotowały 20 % zniżki na wejście do kompleksu termalno-basenowego. Z kolei w niedzielę 10 marca w godz. 12-18 panie mogą odwiedzić Klub Nautilus, gdzie w Strefie Urody będzie można skorzystać z porad dietetycznych.

źródło: https://www.facebook.com/BielawskaMartyna/

 

 

 

 

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone