Zamknij
REKLAMA

Motocykliści zjechali na Pierwsze Otwarcie Sezonu Motocyklowego w Uniejowie [FOTO, WIDEO]

09:25, 29.04.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Michał Kubacki

W niedzielę, 28 kwietnia 2019 roku w Uniejowie odbyło się Pierwsze Otwarcie Sezonu Motocyklowego w Uniejowie, które zorganizowano dzięki zaangażowaniu Dariusza Banickiego, właściciela przystani dla motocyklistów ,,MotoBanit".

Miłośnicy jednośladów, którzy przyjechali do Uniejowa rozpoczęli spotkanie o godzinie 11:00 na placu kościelnym uniejowskiej kolegiaty. To tam odprawiona została msza święta w intencji motocyklistów, po której odbyło się poświęcenie maszyn.

Fragment pokazu Marcina Głowackiego - mistrza świata w stunt ridingu.


 


 


Fot. Michał Kubacki

Po mszy motocykliści przejechali na parking przy ul. Abpa Jakuba Świnki, gdzie widowiskowy pokaz StuntRidingu zaprezentował Mistrz Świata w stuncie, Marcin Głowacki. Następnie motocykliści wzięli udział w paradzie motocykli, po której udali się na dalszą część imprezy do Przystani MotoBanit. Organizatorem Pierwszego Otwarcia Sezonu Motocyklowego w Uniejowie byli Przystań motocyklowa MotoBanit, Uzdrowisko Termalne Uniejów oraz Parafia pw. Św. Floriana w Uniejowie.

Na zdjęciu od lewej pomysłodawca imprezy w Uniejowie - Dariusz Banicki z MotoBanit i Mistrz Świata w StuntRidingu Marcin Głowacki.

Fot. Michał Kubacki. Kopiowanie zdjęć bez zgody zabronione.

Więcej zdjęć z imprezy w fotorelacji poniżej.

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone